Objednajte sa Opýtajte sa

Cenník laserových operácií

 

NeoSMILE PRO®

All-inclusive balíček pre odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu s laserom VISUMAX 800: komplexná starostlivosť vrátane doživotnej záruky a operácie metódou SMILE PRO / ReLEx SMILE. VISUMAX 800 je najrýchlejší a najmodernejší femtosekundový laser na svete. 

Cena / Oko: 

1220€ 

Splátky: ÁNO  
NeoLASIK HD®

All-inclusive balíček pre odstránenie krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu: komplexná starostlivosť vrátane doživotnej záruky a operácie metódou femtoLASIK s pomocou laserov VISUMAX800 a MEL90.

Cena / Oko: 

990€ 

 

Splátky: ÁNO 

PRK/LASEK

Odstránenie nižších chýb krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu. Cena / Oko: 750 Splátky: NIE 

Dokorekcia/Retreament

Dokorekcia po laserovej operácii NeoSMILE PRO, NeoLASIK HD. zdarma

Dokorekcia/Retreament

Dokorekcia po laserovej operácii ReLEx SMILE, femtoLASIK. Cena / Oko: 500  Splátky: NIE 

*Splátky sú dostupné pre pacientov s trvalým pobytom na území SR. 

Ceny operačných zákrokov sú udávané za jedno oko a platia len pre pacientov poistených v slovenských zdravotných poisťovniach. Cenník platný od 1.5.2024.

Storno poplatok

V prípade nedostavenia sa na dohodnuté vyšetrenie bez predchádzajúceho ospravedlnenia Vám bude účtovaný poplatok vo výške 20€ pri ďalšej návšteve kliniky a 200€ pri operáciiOspravedlnenie musí byť realizované minimálne 24 hodín pred vyšetrením/operáciou, iba v pracovné dni. T.j. pokiaľ je vyšetrenie naplánované v pondelok o 9.00 hodine, najneskorším možným termínom ospravedlnenia je piatok o 9.00 hodine. Upozorňujeme tiež, že od pacientov, ktorí sa viac ako raz nedostavili bez ospravedlnenia na plánované vyšetrenie, účtujeme cenu za vyšetrenie dopredu.

Ak pacient zruší termín operácie menej ako 24 hodín vopred, účtujeme storno poplatok 100€.

Storno poplatok účtujeme s ohľadom na obmedzenú kapacitu vyšetrenia a zvyšujúci sa počet pacientov, ktorí sa nedostavia bez predchádzajúceho ospravedlnenia.

 

Máte vo svojom okolí priateľov, známych, ktorí sa túžia zbaviť dioptrií rovnako ako vy?

Myslite ekologicky, konajte ekonomicky. Podstúpte operáciu spoločne vďaka našej LASIK party.