Chcem sa objednať

Prečo zvoliť NeoVíziu

Očná klinika NeoVízia je už od roku 2010 na Slovensku symbolom kvality. O výsledkoch našej práce hovorí nielen samotné číslo 20 000 operácií, ale najmä tisícky spokojných a šťastných pacientov. 

Na kvalitu si potrpíme v každom kroku našej práce. Špeciálny dôraz kladieme na precíznu diagnostiku a odborné vyšetrenia. Práve tie sú základnom špičkovo vykonaného zákroku. Riadime sa prísnym nemeckým štandardom, v rámci ktorého je zakázané vykonávať vyšetrenie aj zákrok v rovnaký deň.

Sme Centrom pre liečbu astigmatizmu aj referenčným pracoviskom Carl ZEISS a Centrum excelentnosti spoločnosti Alcon. To znamená, že naša klinika a naši lekári majú prednostný prístup k novým technológiám ako prví na Slovensku.

Náš tím má k dispozícii najmodernejšie svetové chirurgické prístroje. V NeoVízii používame výlučne najkvalitnejšie svetové technológie od nemeckých, švajčiarskych, japonských a amerických výrobcov s prevahou nemeckých (Carl ZEISS) a amerických (ALCON) technológií. Vďaka najnovším prístrojom sú všetky naše operácie úplne bezbolestné a bez bolesti sú aj chvíle hojenia. Operácia očí trvá niekoľko minút, po ktorých sa vám k lepšiemu zmení celý svet. 

Vďaka širokému spektru metód dokážeme nájsť riešenie individuálne na mieru. Ak nie ste vhodným kandidátom na laser ponúkneme vám alternatívnu metódu. Precízne vyšetrenia umožňujú podstúpiť operáciu očí iba tým pacientom, pre ktorých je jednoznačným prínosom.

Naši chirurgovia patria k špičke na Slovensku aj v Európe a zaslúžili sa o viaceré prvenstvá:

  • najdlhšie skúsenosti s bezbolestnými operáciami dioptrií femtosekundovým laserom na Slovensku (2010) prvé laserové operácie dioptrií najšetrnejšou metódou SMILE (NeoSMILE 3D)
  • najdlhšie skúsenosti s bezbolestnými operáciami sivého zákalu femtosekundovým laserom LenSx
  • najviac implantácií šošoviek ICL u ľudí s vysokými dioptriami na Slovensku a v Českej republike
  • najviac implantácií keraringov pri diagnóze keratokonus 

Nájdete nás v Bratislave, Poprade a Trnave. Tešíme sa na vás!