Objednajte sa Opýtajte sa

Prečo zvoliť NeoVíziu

Očná klinika NeoVízia je od roku 2010 na Slovensku symbolom kvality. O výsledkoch našej práce hovorí nielen samotné číslo 300 000 operácií, ale najmä tisícky spokojných a šťastných pacientov. 

Našou víziou sú zdravé oči bez okuliarov a kontaktných šošoviek. Je pre nás dôležité sprístupniť zdravotnú starostlivosť všetkým, včas a s použitím najmodernejších technológií tak, aby sme zabránili vzniku trvalého, nenávratného poškodenia zraku. Pre našich pacientov chceme videnie na 120%, pretože dobrý zrak je základným predpokladom kvalitného života. 

Naša misia je JASNÁ. Ako dynamická a úspešná očná klinika využívajúca najmodernejšie postupy pre liečbu širokého spektra očných ochorení chceme pacientom poskytovať špičkovú očnú starostlivosť najvyššej kvality. Odbornosť a kvalitu spájame s ľudským prístupom všetkých našich pracovníkov. Dôraz kladieme na partnerský vzťah s pacientom, otvorenosť, bezpečnosť, pohodlie a spokojnosť. Sme zohratý, empatický a profesionálny tím, ktorému na očiach pacientov záleží zo všetkého najviac. 

Na kvalitu si potrpíme v každom kroku našej práce. Špeciálny dôraz kladieme na precíznu diagnostiku a odborné vyšetrenia. Práve tie sú základnom špičkovo vykonaného zákroku. Riadime sa prísnym nemeckým štandardom, v rámci ktorého je zakázané vykonávať vyšetrenie aj zákrok v rovnaký deň.

Sme Centrom pre liečbu astigmatizmu aj referenčným pracoviskom Carl ZEISS a Centrum excelentnosti spoločnosti Alcon. To znamená, že naša klinika a naši lekári majú prednostný prístup k novým technológiám ako prví na Slovensku.

Náš tím má k dispozícii najmodernejšie svetové chirurgické prístroje. V NeoVízii používame výlučne najkvalitnejšie svetové technológie od nemeckých, švajčiarskych, japonských a amerických výrobcov s prevahou nemeckých (Carl ZEISS) a amerických (ALCON) technológií. 

Vďaka najnovším prístrojom sú všetky naše operácie bezbolestné pre drvivú väčšinu pacientov. Vnímanie bolesti však môže byť individuálne a každý pacient má iný prah bolesti, resp. subjektívne vníma, čo už považuje za bolesť. To isté platí aj pre chvíle hojenia. Väčšina pacientov ich vníma úplne bezbolestne.

Operácia očí trvá niekoľko minút, po ktorých sa vám k lepšiemu zmení celý svet. 

Vďaka širokému spektru metód dokážeme nájsť riešenie individuálne na mieru. Ak nie ste vhodným kandidátom na laser ponúkneme vám alternatívnu metódu. Precízne vyšetrenia umožňujú podstúpiť operáciu očí iba tým pacientom, pre ktorých je jednoznačným prínosom.

Naši chirurgovia patria k špičke na Slovensku aj v Európe a zaslúžili sa o viaceré prvenstvá:

  • najdlhšie skúsenosti s operáciami dioptrií femtosekundovým laserom na Slovensku, prvá operácía femtosekundovým laserom na Slovensku (9/2010) a prvá laserová operácia dioptrií najšetrnejšou patentovanou metódou ReLEx SMILE (NeoSMILE 3D - 2013)
  • najdlhšie skúsenosti s operáciami sivého zákalu femtosekundovým laserom LenSx
  • najviac implantácií šošoviek ICL u ľudí s vysokými dioptriami na Slovensku a v Českej republike
  • najviac implantácií keraringov pri diagnóze keratokonu
  • prvé slovenské implantácia šošoviek Panoptix* (2017), Clareon* (2019), Vivity* (3/2021)

Očná klinika NeoVízia má za sebou zaujímavú históriu. Prvá klinika bola založená v Brne, kde životy svojim pacientom mení od roku 2008, následne sa v roku 2009 rozšírila do Prahy a ako sesterská klinika sme v roku 2010 prišli na Slovensko my, očná klinika NeoVízia. Ako išiel čas, tak sme sa vyvíjali aj my. V roku 2017 sme otvorili pobočku v Poprade a ambulanciu Újezd u Brna. K najmladším, ale rovnako profeisonálnym, patrí očná ambulancia v Trnave, ktorá je tu pre dospelých aj detských pacientov od júna 2019. 

Našu víziu vašich zdravých očí plníme zodpovedne. Sme radi, že práve tím NeoVízie môže plniť vaše sny o zdravom zraku. Okrem toho pomáhame a podporujeme aj zaujímavé projekty alebo jednotlivcov: 

Sme vďační, že môžeme byť súčasťou: 

Naše aktivity môžete sledovať na našich sociálnych sieťach Facebook, Instagram alebo YouTube

Nájdete nás v Bratislave, Poprade, Trnave a Ružomberku. Tešíme sa na vás!

Tím očnej kliniky NeoVízia 

*Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke ifu.alcon.com.

Vízia Očnej kliniky NeoVízia

Našou víziou je sprístupniť a poskytnúť modernú očnú starostlivosť všetkým, ktorí ju potrebujú tak, aby im lepší zrak prinášal lepší život. A to bez ohľadu na druh ochorenia, nutný liečebný postup a sociálny status.

Misia Očnej kliniky NeoVízia

Naša misia spočíva v poskytovaní špičkovej očnej starostlivosti najvyššej kvality. Sme dynamická, úspešná a najväčšia česko-slovenská sieť očných kliník využívajúca najmodernejšie postupy na liečbu širokého spektra očných ochorení. 

Odbornosť a kvalitu očnej starostlivosti vždy prepojujeme s ľudským prístupom všetkých našich pracovníkov. Dôraz kladieme na partnerský vztah s pacientom, otvorenosťbezpečnosť pri zachovaní dôstojnosti všetkých pacientov počas celého liečebného a diagnostického procesu. Sme erudovanýempatickýetický a kompetentý tím, ktorému na očiach pacientov záleží zo všetkého najviac.