Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Podrobné vyšetrenia

,,V NeoVízii vieme, že každý z vás má individuálne požiadavky na videnie, iné koníčky a  typ práce. Každé oko je navyše iné. Preto sa každému pacientovi venujeme individuálnu starostlivosť a prístup."

Precízne očné vyšetrenie v NeoVízii Božidara Turzonovová

 Na precíznom očnom vyšetrení v NeoVízii bola aj obľúbená herečka Božidara Turzonovová. Prečítajte si, čo ju prinútilo zavítať na našu kliniku. 

 

Čo všetko zisťujeme pri vstupnom očnom vyšetrení? 

 Precízne očné vyšetrenie v NeoVízii

 

 Pozrite si ako prebieha celé očné vyšetrenie

 

Dôležitosť rozkvapkania očí 

Na vyšetrenie sietnice a odhalenie skutočnej výšky dioptrickej chyby je potrebné oko nielen "rozkvapkať". Je nevyhnutné navodiť stav, kedy nastane "ochrnutie" svalstva, ktoré zabezpečuje zaostrovanie (tzv. cykloplégia). Toto vyšetrenie je nevyhnutné, aby lekár dokázal posúdiť, či je pre vás laserový zákrok vhodný. 

Pri rozkvapkanej sietnici lekár vidí veľmi presne celú plochu sietnice vrátane jej okrajových oblastí. Odhalí tak každú zreteľnú či skrytú degeneráciu.

Ak pacient podstupuje vstupné vyšetrenie aj laserovú operáciu v jeden deň, je jasné, že vyšetrenie sietnice v rozkvapkaní nemohol podstúpiť.

Pacient s rozkvapkanou zrenicou nemôže v rovnaký deň podstúpiť najmodernejšiu laserovú operáciu, pretože nefunguje laserový sledovač (eye tracker), ktorý zabezpečuje presnosť výkonu.

 Precízne očné vyšetrenie Zuzana Pisarčíková

 

Prístrojové merania

 

Celý proces trvá približne 2-3 hodiny a jeho výsledkom sú perfektné podklady na úspešné vykonanie operácie.


Operáciu môžete podstúpiť už v nasledujúcich dňoch, nie však v rovnakom dni ako vyšetrenie. Toto drobné zdržanie je však veľkým prínosom pre bezpečie vašich očí. Náhlenie v tomto prípade skutočne nie je na mieste. V prípade vstupného očného vyšetrenia by sme sa mali riadiť heslom "Ponáhľaj sa pomaly", aby nemuseli svoj zhon vzápätí ľutovať.

 

konzultace
Podrobné vyšetrenia

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode