Chcem sa objednať

Veríme tomu, čo robíme

V NeoVízii veríme kvalite svojej práce. Veríme, že laserové zákroky sú bezpečné, bezbolestné a s trvalým výsledkom. Veríme špičkovým technológiám, chirurgom a svojej práci natoľko, že sme ju dopriali aj svojim očiam.

Na našich klinikách NeoVízia Bratislava, NeoVize Brno a DuoVize Praha podstúpilo preto laserovú metódu NeoSMILE 3D a NeoLASIK HD už skoro 40 z nás - lekári, optometristi, sestry, recepčné vrátane primára NeoVízie, MUDr. Radovana Piovarčiho.

 Veríme tomu čo robíme!

 

Prečítajte si, ako laserová operácia NeoLASIK s femtosekundovým laserom zmenila kvalitu života primárovi MUDr. Radovanovi Piovarčimu„To, že som podstúpil laserovú operáciu očí, je pre mňa obrovská pomôcka. Pacienti sa ma pýtajú na detaily, na ktoré by som im iba ako chirurg nedokázal odpovedať. Vďaka operácií im viem aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku cítiť a upokojiť ich, ak majú strach. V roku 2010 som podstúpil bezbolestný NeoLASIK HD s femtolaserom, ktorý sme priniesli ako prví. Za ten čas sme sa v technológiách posunuli míľovými krokmi vpred. Dnes by som ho podstúpil v jeho dokonalejšej podobe – volil by som NeoSMILE 3D,  dodáva MUDr. Piovarči.

konzultace