Operácie na splátky

Túžite sa zbaviť dioptrií, vždy vás však zastavila nie práve ideálna finančná situácia? V NeoVízii nám záleží na tom, aby odstránenie dioptrií mohol podstúpiť každý, kto chce dať svojmu životu novú nezávislosť a slobodu. Bez ohľadu na jeho finančnú situáciu. Preto vám ponúkame úplne unikátnu možnosť financovania laserových operácií, vnútroočných operácií dioptrických chýb alebo nadštandardné riešenie sivého zákalu.

Na financovanie laserových zákrokov NeoSMILE 3D NeoLASIK HD môžete využiť náš unikátny splátkový program s bezúročnými splátkami. Stačí minimálne 15 dní pred operáciou podpísať zmluvu a v deň operácie zaplatiť prvú platbu, tzv. akontáciu:

NeoLASIK HD - 400 EUR

NeoSMILE 3D - 700 EUR

Zvyšok si môžete rozdeliť na splátky podľa toho ako to vyhovuje vašej finančnej situácii, v rozmedzí maximálne do 11 mesiacov. Splátky sú s nulovým navýšením, teda neplatíte žiadne úroky. Prvá splátka je splatná ma 10. deň mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola operácia vykonaná. Informujte sa o možnostiach. 

 

Dôležité upozornenie! Všetky splátky za laserovú operáciiu (NeoLASIK HD alebo NeoSMILE 3D), vrátane akontácie, je potrebné realizovať bezhotovostným bankovým prevodom na účet Očnej kliniky NeoVízia. Pričom samotnú akontáciu je potrebné uhradiť ešte pred termínom operácie. Priamo na klinike nie sú pre splátkový program platby v hotovosti alebo platobnou kartou možné. Ďakujeme za pochopenie.  

 

Pri vnútroočných operáciách, je splátkový režim iný z dôvodu prevádzkovej náročnosti. Zatiaľ čo pri laserových zákrokoch neobjedávame dopredu žiaden špecifický spotrebný zdravotnícky materiál, pri vnútroočných operáciách treba objednať každému pacientovi dopredu na mieru vnútroočnú šošovku, ktorá je dosť nákladná. Úver na túto operáciu môžete získať cez tretieho partnera, bankovú inštitúciu, s ktorou spolupracuje náš finančný sprostredkovateľ. Úver je poskytnutý prostredníctvom online formuláru uvernaoci.sk a peniaze, z ktorých vyplácate operáciu dostanete na účet.