Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Operácie na splátky

Túžite sa zbaviť dioptrií, vždy vás však zastavila nie práve ideálna finančná situácia? V NeoVízii nám záleží na tom, aby odstránenie dioptrií mohol podstúpiť každý, kto chce dať svojmu životu novú nezávislosť a slobodu. Bez ohľadu na jeho finančnú situáciu. Preto vám ponúkame úplne unikátnu možnosť financovania laserových operácií, vnútroočných operácií dioptrických chýb alebo nadštandardné riešenie sivého zákalu.

Na financovanie laserových zákrokov NeoSMILE 3D NeoLASIK HD môžete využiť náš unikátny splátkový program s bezúročnými splátkami. Stačí minimálne 15 dní pred operáciou podpísať zmluvu a v deň operácie zaplatiť približne 25% z celkovej ceny zákroku. Zvyšok si môžete rozdeliť na splátky podľa toho, ako to vyhovuje vašej finančnej situácii. Splátky sú s nulovým navýšením, teda neplatíte žiadne úroky. Informujte sa o možnostiach!

 

Dôležité upozornenie! Všetky splátky za laserovú operáciiu (NeoLASIK HD alebo NeoSMILE 3D), vrátane akontácie, je potrebné realizovať bezhotovostným bankovým prevodom na účet Očnej kliniky NeoVízia. Pričom samotnú akontáciu je potrebné uhradiť ešte pred termínom operácie. Priamo na klinike nie sú pre splátkový program platby v hotovosti alebo platobnou kartou možné. Ďakujeme za pochopenie.  

 

Príklad splácania pri NeoLASIK HD:

Laserová operácia metódou NeoLASIK HD je v cene 990 € / 1 oko. Celková cena je 1980 €. Pri dobe splácania 11 mesiacov je záloha 495 €, bežná mesačná splátka 135 €, RPMN 0%. Prvá splátka je splatná 10. deň mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola operácia vykonaná.

 

Pri vnútroočných operáciách, je splátkový režim iný z dôvodu prevádzkovej náročnosti. Zatiaľ čo pri laserových zákrokoch neobjedávame dopredu žiaden špecifický spotrebný zdravotnícky materiál, pri vnútroočných operáciách treba objednať každému pacientovi dopredu na mieru vnútroočnú šošovku, ktorá je dosť nákladná. Úver na túto operáciu môžete získať cez tretieho partnera, bankovú inštitúciu, s ktorou spolupracuje náš finančný sprostredkovateľ. Úver je poskytnutý prostredníctvom online formuláru uvernaoci.sk a peniaze, z ktorých vyplácate operáciu dostanete na účet. 

 

Laserové operácie očí na splátky - Očná klinika NeoVízia Bratislava

  

konzultace
Cenníky

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode