Objednajte sa Opýtajte sa

Operácie na splátky

Túžite sa zbaviť dioptrií, no nie práve ideálna finančná situácia vás prinútila svoj sen o novom dokonalom zraku odložiť na neskôr?

V NeoVízii nám záleží na tom, aby ste si svoje „nové očí“ mohli užívať čo najskôr. 


Ponúkame vám úplne unikátnu možnosť financovania laserových a vnútroočných operácií cez splátkový program s 0% navýšením.

Splátkový program s bezúročnými splátkami sa vzťahuje na operácie:

Podmienky splátkového programu Očnej kliniky NeoVízia:

Z celkovej sumy operácie je potrebné minimálne jeden týždeň pred plánovanou operáciou očí (resp. pred operáciou prvého oka v prípade vnútroočných operácií) uhradiť akontáciu na bankový účet Očnej kliniky NeoVízia.

Minimálna výška akontácie:

  • Laserová operácia očí (NeoLASIK HD, NeoSMILE PRO) - 400 EUR
  • Vnútroočná operácia očí – 800 EUR (400 EUR/1oko)*

*pri nadštandardných šošovkách, ktoré zodpovedajú špeciálnym indikačným kritériám, bude výška akontácie upresnená priamo na klinike

Všetky splátky, vrátane akontácie, je možné realizovať len bezhotovostným bankovým prevodom na bankový účet Očnej kliniky NeoVízia.

Zvyšnú sumu vašej operácie očí si môžete rozdeliť na splátky, podľa toho ako to vyhovuje vašej finančnej situácii, v rozmedzí maximálne 12 mesiacov. Splátky sú s nulovým navýšením, teda neplatíte žiadne úroky. Prvá splátka je splatná na 15. deň mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola operácia vykonaná.

Všetky potrebné informácie a zmluvné náležitosti vám poskytneme na recepcii Očnej kliniky NeoVízia.

 

**Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke edfu.staar.com.