Aktuality

Fotosúťaž s NeoVíziou na Grape 2018

09.08.2018

Tento rok sa dejú veľké veci! Urob si Grape festivale najkreatívnejšiu fotku a získaj od nás 500 EUR na bezbolestnú laserovú operáciu očí NeoLASIK HD alebo NeoSMILE 3D. 

 

Čítať viac

Prevratné vnútroočné šošovky implantuje očný chirurg bez dotyku ľudskej ruky

12.07.2018

Operácie sivého zákalu zaznamenávajú najrýchlejší pokrok v očnej chirurgii. Po laserovej operácií LenSx prináša tím primára MUDr. Radovana Piovarčiho slovenským pacientom ďalšiu svetovú novinku. 

Čítať viac

Do Popradu prinášame novú šetrnosť a bezpečnosť v operáciách sivého zákalu a PRELEX

09.07.2018

Očná klinika NeoVízia Poprad prináša pacientom úplne nový štandard v operáciách sivého zákalu a vnútroočných operáciách PRELEX. Nová technológia ZEPTO je bezpečnejšia a šetrnejšia ako manuálne postupy. 

Čítať viac

Na operácie sivého zákalu už pacienti VŠZP čakať nemusia

02.07.2018

Dobrá správa pre pacientov so sivým zákalom. Na termín najčastejšej operácie na ľudskom tele, sivého zákalu, si do nedávna museli počkať v priemere tri až osem mesiacov. Vďaka VšZP sa čakacia doba skrátila len na nevyhnutný čas.

Čítať viac

Beauty blogerka: „Nové oči sa odrážajú na mojom sebavedomí.“

02.07.2018

„Moje nové oči sa pozitívne odrážajú aj na mojom sebavedomí," hovorí beauty bloggerka a autorka kníh o líčení a zdravom životnom štýle, Danka Kmeťová z Akadémie krásy. 

Čítať viac

120% v očiach Borisa Holečka

19.06.2018

Poznáte tohto sympatického chalana? Podľa mnohých vyrába najlepšie videá na svete. Dosvedčí to aj Sajfa, pre ktorého Boris točí videá.

Čítať viac

NeoVízia má svoju ambasádorku!

13.06.2018

Bloggerka Daniela Kmeťová podstúpila v apríli 2018 bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou NeoLASIK HD a jej život sa stal vďaka novému zraku o toľko slobodnejší a jednoduchší, že sa rozhodla motivovať ženy k rozhodnutiu starať sa o svoj zrak. 

Čítať viac

Ford a NeoVízia za bezpečnosť mamičiek za volantom

09.05.2018

Mamičky, ktorú z vás by potešil kurz bezpečnej jazdy? Už druhý rok podporujeme skvelú akciu Jazdím Ford pre život. Ford v spolupráci s Centrom bezpečnej jazdy učí, ako zvládať krízové situácie na ceste, NeoVízia pripomína, že aj malá dioptria za volantom môže ohroziť život podobne ako jazda pod vplyvom alkoholu. Registrácia je možná do štvrtka 10. mája. 

Čítať viac

Ako by vyzeral váš najkrajší deň v živote ... s novými očami?

24.04.2018

Máte pred sebou veľkú životnú udalosť? Čaká vás svadba a trápia vás vysoké či stredne vysoké dioptrie? Veľká životná udalosť býva často impulzom na zmenu.

Čítať viac

Martin Tříska (30) Svoj nový dokonalý zrak mám už stále so sebou

16.03.2018

Mladý bioinformatik Matin pracoval dva roky v prestížnej detskej nemocnici v Los Angeles. V rámci svojho posledného projektu sa venoval práci v laboratóriu na výskum rakoviny očnej sietnice. U nás podstúpil bezbolestnú operáciu NeoLASIK HD.

Čítať viac
Online objednávka
Názory pacientov
Doporučené pacientmi
ISO Ověřená kvalita