Chcem sa objednať

Aktuality

Nový maskot NeoVízie

23.05.2019

Nedávno sme rodinu NEO maskotov rozšírili o ďalšieho člena. Je trochu iný ako jeho kamaráti, preto ho neprehliadnete. Väčší, chlpatejší a ružový a dokonale ladí s našou laserovou operačnou sálou.

Čítať viac

Festival zdravia s Dôverou

07.05.2019

Spoločne so zdravotnou poisťovňou Dôvera si posvietime na váš zrak na Festivale zdravia, ktorý prebieha v 24 mestách Slovenska počas mesiacov máj a jún. 

Čítať viac

Astigmatizmus. Alebo keď má svet iné tvary

07.05.2019

Poznáte rozprávku o Dlho, Širokom a Bystrozrakom? Určite si dokážete predstaviť, ako jednotliví hrdinovia vyzerali. No niektorí z nás vidia Dlhých a Širokých denne, na každom kroku. Bez toho, aby sa museli zasnívať a vydať sa do rozprávkovej ríše. Za tento stav môže ochorenie s názvom astigmatizmus. 

Čítať viac

Oči nie sú len oknom do duše...

24.04.2019

Farba očí je jednou z najcharakteristickejších čŕt nášho výzoru. Denne ju navyše podčiarkujeme líčením. Tak prečo skrývať krásu očí za dioptrické sklá a hrubé rámy okuliarov?

Čítať viac

Prvý rok od mojej laserovej operácie očí

18.04.2019

Dankin návod na sebavedomie.

Čítať viac

Otázky a odpovede pre Happy Woman by NeoVízia

12.04.2019

MUDr. Adriana Smorádková odpovedá na vaše otázky...

Čítať viac

Slnečné okuliare a ich dôležitosť

08.04.2019

Pri slnečných okuliaroch platí zásada, že by sa mali nosiť pravidelne počas celého roka, vždy za jasného slnečného počasia a nie len v lete. 

Čítať viac

Svet je väčší, krajší, ostrejší

25.03.2019

Od detstva som milovala gymnastiku, no nikdy mi nebolo dopriate užiť si ju naplno. Dôvodom bol astigmatizmus a obmedzujúce okuliare, ktoré som musela kvôli nemu nosiť. Dnes je však bezbolestná operácia PRELEX, ktorá túto vadu dokáže odstrániť.

Čítať viac

HAPPY WOMAN by NeoVízia

22.03.2019

Sebavedomie a krása sú ukryté vo vašich očiach.

Čítať viac

NeoVízia bez plastov

22.03.2019

V NeoVízii sa každodenne staráme o zdravie a šťastie našich pacientov. Myslíme však aj na našu planétu, ktorá rozhodne starostlivosť potrebuje.

Čítať viac