Objednajte sa Opýtajte sa

Vstupné vyšetrenie pred odstránením dioptrií laserom

Obmedzujú vás dioptrie? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie a my vám pomôžeme tak ako sme okrem iných pomohli aj bojovníkom z Oktagonu.

Každému laserovému zákroku predchádza dôkladné vstupné vyšetrenie najmodernejšími technológiami. To môže trvať aj 3-4 hodiny.

Na základe výsledkov vyšetrenia očný lekár následne odporučí ďalší postup a navrhne ideálnu metódu zákroku na odstránenie dioptrií. Jedným z kľúčových kritérií je napríklad hrúbka rohovky. 

Upozorňujeme: Absolvovať vstupné vyšetrenie v ten istý deň ako laserovú operáciu nie je ideálne. Vlastnosti oka sa totiž počas vyšetrenia zmenia. Ak je precízne, zahŕňa tiež rozkvapkanie očí, následkom čoho sa zreničky rozšíria. Tento stav trvá ešte 6 až 24 hodín po vyšetrení. Za týchto okolností nie je zákrok vhodný.

precízne vstupné vyšetrenie. Veronika Rodová

Precízne vstupné vyšetrenie v NeoVízii

  • pred podstúpením vstupného vyšetrenia nesmiete minimálne 5 dní nosiť kontaktné šošovky. Kontaktné šošovky deformujú povrch oka a tak nemožno následne zmerať všetky dôležité parametre, ktoré zásadne ovplyvňujú celú operáciu. Upozorňujeme, že po vstupnom vyšetrení nebudete môcť šoférovať.
  • je výnimočne precízne (trvá 3 - 4 hodiny)
  • sme maximalisti – počas vyšetrenia hodnotíme desiatky parametrov
  • obsahuje rozkvapkanie očí v mydriáze a cykoplégii
  • podľa najprísnejších svetových štandardov nikdy nevykonávame vyšetrenie a operáciu v jeden deň
  • je nezáväzné a platí 3 mesiace, počas ktorých sa môžeš pre operáciu rozhodnúť   
  • vyšetrenie je úplne bezbolestné a naše špeciálne vyškolené zdravotné sestry a následne skúsení optometristi počas neho vyšetria: zrakovú ostrosť, hrúbku a zakrivenie rohovky, šírku zrenice, binokulárne videnie,...
  • odborný očný lekár vám po aplikácii kvapiek, ktoré rozšíria vaše zrenice, vyšetrí stav vašej sietnice a šošovky. Pomocou špeciálnej štrbinovej lampy sa veľmi podrobne vyšetrení každé zákutie vášho oka a navrhne vám to najlepšie riešenie pre váš zrak.
  • počas konzultácie s lekárom sa neváhajte opýtať na všetko, čo vás zaujíma. Od lekára získate informácie o svojom zraku, prediskutujete s ním všetky svoje požiadavky a predstavy v súvislosti s vašim životným štýlom, zamestnaním i záľubami.

 vyšetrenie u optometristu

konzultace