Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

NeoLASIK HD ®

Laserová operácia očí NeoLASIK HD - presný, bezbolestný a bezpečný zákrok s dlhodobými výsledkami.

NeoLASIK HD ® je laserový zákrok,  pri ktorom pracujú na odstránení dioptrickej chyby vášho oka dva presné a rýchle lasery - femtosekundový laser VisuMax a excimerový laser MEL 80. Laserové operácie NeoLASIK HD ® sú vysoko bezpečné, bezbolestné a so stabilnými výsledkami. Videnie po NeoLASIK HD ® spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na ostrosť a jas.  

 

„Bezbolestnú operáciu touto metódou som podstúpil aj ja a môj nový zrak mi do života priniesol novú slobodu a novú precíznosť. Sloboda bez okuliarov priniesla nové pohodlie pri práci očného chirurga,“ prezrádza očný chirurg a primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči.

 

NeoLASIK HD ® je balíček starostlivosti, metodiky, diagnostiky a odstránenia krátkozrakosti, vrátane pooperačnej starostlivosti:

 

DJ Karol po operácii NeoLASIK HD

DJ Karol z FUN rádia sa počas operácie NeoLASIK HD cítil ako v počítačovej hre. Prečítajte si jeho príbeh. 

 

Priebeh operácie

V prvom kroku femtosekundový laser VisuMax vytvára lamelu so špeciálnym zámkovým okrajom, ktorý po následnom zaklopení lamely pevne zapadne a bráni jej posunutiu. Takéto spojenie je veľmi pevné a nehrozí žiadny posun lamely.  

V druhom kroku chirurg ochrannú lamelu odklopí a  excimerový laser MEL 80 na základe veľmi presnej digitálnej mapy vášho oka odstráni požadované dioptrie. Preto bude po zákroku vaše videnie bezkonkurenčne presné a jasné. Následne chirurg lamelu opäť priklopí. Operácia sa vykonáva na oboch očiach súčasne, úplne bezbolestne, bez použitia akýchkoľvek ostrých nástrojov a na operačnej sále strávite približne 15 minút. 

 

 

Zoznámte sa so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už laserový zákrok na očnej klinike  NeoVízia podstúpili.

 

 

konzultace
Laserová operácia očí

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode