Chcem sa objednať

NeoLASIK HD ®

Laserová operácia očí NeoLASIK HD - presný, bezbolestný a bezpečný zákrok s dlhodobými výsledkami. Odstráni nielen dioptrie ale aj astigmatizmus. 

NeoLASIK HD ® je laserový zákrok,  pri ktorom pracujú na odstránení dioptrickej chyby vášho oka dva presné a rýchle lasery - femtosekundový laser VisuMax a excimerový laser MEL 80. Laserové operácie NeoLASIK HD ® sú vysoko bezpečné, bezbolestné a so stabilnými výsledkami. Videnie po NeoLASIK HD ® spĺňa tie najnáročnejšie požiadavky na ostrosť a jas.  

 „Bezbolestnú operáciu touto metódou som podstúpil aj ja a môj nový zrak mi do života priniesol novú slobodu a novú precíznosť. Sloboda bez okuliarov priniesla nové pohodlie pri práci očného chirurga,“ prezrádza očný chirurg a primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči.

 Kvetka Horváthová po NeoLASIK HD

Obľúbenej moderátorke Kvetke Horváthovej operácia NeoLASIK HD zmenila život o 180 stupňov. Prečítajte si jej príbeh. 

NeoLASIK HD ® je balíček starostlivosti, metodiky, diagnostiky a odstránenia krátkozrakosti, vrátane pooperačnej starostlivosti:

 • dôkladné predoperačné  vyšetrenie vrátane vyšetrenia v cykloplégií (cielená eliminácia zaostrovania, v dôsledku ktorej sa stanoví skutočná dioptrická chyba), v rozsahu 3 hodín,
 • dôkladná diagnostika očnej chyby optometristom
 • vyšetrenie, zhodnotenie nálezu a konzultáciu s oftalmológom so špecializáciou na refrakčnú chirurgiu
 • voľba operačného postupu na mieru
 • prevedenie operácie patentovanou metódou certifkovaným chirurgom
 • garancia Nemeckého štandardu: operácia najskôr 1 deň po predoperačnom vyšetrení (čas na rozmyslenie a otázky, možnosť vykonať  vyšetrenie v cykloplégie a ďalšie)
 • bezplatnú pooperačnú starostlivosť 6 mesiacov od operácie (starostlivosť potrebná a súvisiaca s danou laserovou operáciou očí)
 • základné lieky, umelé slzy a antibiotické kvapky pre pooperačné obdobie
 • možnosť bezúročných splátok (bez navýšenia)
 • doživotná záruka na prípadnú laserovú dokorekciu v cene 
 • férové ceny, ktoré sú konečné. Navyše vám s financovaním zákroku vieme pomôcť - ponúkame vám laserovú operáciu na splátky, bez navýšenia.

 

Priebeh operácie

V prvom kroku femtosekundový laser VisuMax vytvára lamelu so špeciálnym zámkovým okrajom, ktorý po následnom zaklopení lamely pevne zapadne a bráni jej posunutiu. Takéto spojenie je veľmi pevné a nehrozí žiadny posun lamely.  

V druhom kroku chirurg ochrannú lamelu odklopí a  excimerový laser MEL 80 na základe veľmi presnej digitálnej mapy vášho oka odstráni požadované dioptrie. Preto bude po zákroku vaše videnie bezkonkurenčne presné a jasné. Následne chirurg lamelu opäť priklopí. Operácia sa vykonáva na oboch očiach súčasne, úplne bezbolestne, bez použitia akýchkoľvek ostrých nástrojov a na operačnej sále strávite približne 15 minút. 

 

 

Zoznámte sa so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už laserový zákrok na očnej klinike  NeoVízia podstúpili.

 

 

konzultace