Objednajte sa Opýtajte sa

NeoLASIK HD

Čo to je?

Laserová operácia očí NeoLASIK HD je presný, bezbolestný a bezpečný zákrok s dlhodobými výsledkami. Odstráni nielen mínusové dioptrie, ale aj astigmatizmus. 

Táto hĺbková (podpovrchová) metóda sa tiež komerčne nazýva ako femtoLASIK, iLASIK, Z-LASIK, All laser LASIK. 

Počas operácie sa využívajú dva lasery - femtosekundový VISUMAX 800 a excimerový MEL90. V prvom kroku vytvorí femtosekundový laser na rohovke ochrannú lamelu a následne v druhom kroku excimerový laser odparí dioptrické vrstvy rohovky. Operácia je bezbolestná, trvá približne 15 minút a vykonáva sa na oboch očiach súčasne. Hojenie je rýchle a videnie po NeoLASIK HD spĺňá tie najnáročnejšie požiadavky na ostrosť a jas. Už večer v deň operácie môžete pozerať TV, čítať a na druhý deň ísť pohodlne do práce. 

Prečítajte si viac o laserovej operácii očí.

„Bezbolestnú operáciu touto metódou som podstúpil aj ja a môj nový zrak mi do života priniesol novú slobodu a novú precíznosť. Sloboda bez okuliarov priniesla nové pohodlie pri práci očného chirurga,“ prezrádza očný chirurg a primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči. 

   

NeoLASIK HD ® je All-inclusive balíček starostlivosti, metodiky, diagnostiky a odstránenia krátkozrakosti, vrátane pooperačnej starostlivosti:

  • voľba operačného postupu na mieru
  • prevedenie operácie patentovanou metódou certifkovaným chirurgom
  • garancia Nemeckého štandardu: operácia najskôr 1 deň po predoperačnom vyšetrení (čas na rozmyslenie a otázky, možnosť vykonať  vyšetrenie v cykloplégie a ďalšie)
  • bezplatnú pooperačnú starostlivosť 6 mesiacov od operácie (starostlivosť potrebná a súvisiaca s danou laserovou operáciou očí)
  • základné lieky, umelé slzy a antibiotické kvapky pre pooperačné obdobie
  • možnosť bezúročných splátok
  • doživotná záruka na prípadnú laserovú dokorekciu v cene 

  Nikola Benedikovičová po NeoLASIK HD

  

Lokalita 

Laserové operáciu vykonávame na pobočke v Bratislave.

Cena zákroku 

Cenu zákroku nájdete v našom cenníku. Presné informácie vám budú poskytnuté priamo na vyšetrení. 

Financovanie laserovej operácie očí je možné aj cez náš jedinečný splátkový program - Operácie na splátky

 

konzultace