Chcem sa objednať

Cenník vnútroočných operácií

 

ICL pre krátkozrakosť (EVO ICL-myopic)**

Vnúroočná kontaktná šošovka EVO ICL myopic je vhodným riešením pre vyššie mínusové chyby (krátkozrakosť) nad -3,00 dioptrie, ktoré možno len obmedzene riešiť laserovou operáciou. Výhodou je možnosť výmeny šošovky pri postupe chyby.

SK Poistenci: 1200€

Samoplatca:1200€

 

ICL pre ďalekozrakosť (EVO ICL hypermetropic)**

Vnúroočná kontaktná šošovka EVO ICL hypermetropic je vhodným riešením pre vyššie plusové chyby (ďalekozrakosť) nad +2,75 dioptrie, ktoré možno len obmedzene riešiť laserovou operáciou. Výhodou je možnosť výmeny šošovky pri postupe chyby.

SK Poistenci: 1400€

Samoplatca: 1400€

 

ICL Toric (EVO ICL Toric - myopic)**

Torická vnútroočná kontaktná šošovka EVO ICL Toric rieši vyššiu krátkozrakosť kombinovanú s astigmatizmom.

SK Poistenci: 1480€

Samoplatca: 1480€

 

ICL Toric (EVO ICL Toric - hypermetropic)**

Torická vnútroočná kontaktná šošovka EVO ICL Toric hypermetropic rieši ďalekozrakosť kombinovanú s astigmatizmom.

SK Poistenci: od 2360€

 

Samoplatca: 2360€

 

RLE/CLE

Refrakčná výmena šošovky. Ide o výmenu vlastnej vnútroočnej šošovky za umelú vnútroočnú monofokálnu šošovku.

SK Poistenci: 800€



Samoplatca: 
800€

 

RLE/CLE Toric

Refrakčná výmena šošovky - kombinuje výhody RLE s možnosťou korekcie astigmatizmu.

SK Poistenci: od 1000€

 

Samoplatca: od 1000€ 

PRELEX

Presbyopická výmena šošovky s implantáciou trifokálnej šošovky  PanOptix od Alcon***, AT LISA TRI Zeiss****, Mplus*****, umožňuje ľuďom starším ako 40 rokov videnie do diaľky aj na blízko aj na strednú vzdialenosť bez okuliarov.

SK Poistenci: od 1350€

Samoplatca: od 1450€

PRELEX Toric

Presbyopická výmena šošovky s implantáciou multifokálnej torickej šošovky PanOptix Toric***, Mplus TORIC*****, Zeiss AT Lisa Tri Toric**** umožňuje ľuďom starším ako 40 rokov videnie do diaľky aj na blízko bez okuliarov a korekciu astigmatizmu.

SK Poistenci: od 1460€

Samoplatca:od 1550€

PRELEX Vivity*** Vnútroočná asferická šošovka Vivity s predlženou ohniskovou vzdialenosťou (EDoF) - na videnie do diaľky, na stred čiastočne aj do blízka. Vybavená UV filtrom a žltým filtrom na ochranu sietnice.  SK Poistenci: od 1350€
Samoplatca: od 1450€
PRELEX Vivity Toric (koriguje astigmatizmus)*** Vnútroočná asferická šošovka Vivity s predlženou ohniskovou vzdialenosťou (EDoF) - na videnie do diaľky, na stred čiastočne aj do blízka. Vybavená UV filtrom a žltým filtrom na ochranu sietnice (koriguje aj astigmatizmus). SK Poistenci: 1460€   Samoplatca: od 1550€ 
ICRS (keraring) Chirurgická metóda liečby keratokonusu implantáciou keraringov pomocou femtosekundového lasera VISUMAX 800.    SK Poistenci: 500€   Samoplatca: 1500€ 
CCL (CXL) Metóda liečby keratokonusu - spevnenie rohovky, kombináciou riboflavinu a UV žiarenia. SK Poistenci: 305€    Samoplatca: 680€  

Ceny operačných zákrokov sú udávané za jedno oko a platia pre poistencov poistených v slovenských zdravotných poisťovniach. Cenník platný od 10.10.2022. 

Rozhodli ste sa? OBJEDNAJTE SA NA VSTUPNÉ VYŠETRENIE a nájdeme pre vás riešenie, ktoré splní vaše požiadavky na videnie. 

 

(1) Príplatok sa vyšetrenie v cudzom jazyku od 100 EUR (angličtina, nemčina, ruština dostupné na klinike, ostatné budú zabezpečené externe). Požiadavku prosíme nahlásiť pri objednaní. 

*Pre poistencov možná čiastočná úhrada zo ZP.

**Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke edfu.staar.com.

***Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke ifu.alcon.com.

****Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke zeiss.com.

*****Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke clarionmedical.com.

konzultace