Chcem sa objednať

Cenník vnútroočných a ostatných operácií

 

ICL pre krátkozrakosť (Visian ICL-myopic)**

Vnúroočná kontaktná šošovka Visian ICL  myopic je vhodným riešením pre vyššie mínusové chyby (krátkozrakosť) nad -3,00 dioptrie, ktoré možno len obmedzene riešiť laserovou operáciou. Výhodou je možnosť výmeny šošovky pri postupe chyby.

SK Poistenci: 1200 €

Samoplatca: 1200€

 

ICL pre ďalekozrakosť  (Visian ICL hypermetropic)**

Vnúroočná kontaktná šošovka Visian ICL hypermetropic je vhodným riešením pre vyššie plusové vady (ďalekozrakosť) nad +2,75 dioptrie, ktoré možno len obmedzene riešiť laserovou operáciou. Výhodou je možnosť výmeny šošovky pri postupe vady.

SK Poistenci: 1400 €

Samoplatca: 1400 €

 

ICL Toric (Visian ICL Toric - myopic)**

Torická vnútroočná kontaktná šošovka Visian ICL Toric rieši vyššiu krátkozrakosť kombinovanú s astigmatizmom.

SK Poistenci: 1480 €

Samoplatca: 1480 €

 

ICL Toric (Visian ICL Toric -  hypermetropic)**

Torická vnútroočná kontaktná šošovka Visian ICL Toric hypermetropic rieši ďalekozrakosť kombinovanú s astigmatizmom

SK Poistenci: od 2360 €

Samoplatca: 2360 €

 

RLE/CLE

Refrakčná výmena šošovky. Ide o výmenu vlastnej vnútroočnej šošovky za umelú vnútroočnú monofokálnu šošovku.

SK Poistenci: 800 €

Samoplatca: 800 €

 

RLE/CLE Toric

Refrakčná výmena šošovky - kombinuje výhody RLE s možnosťou korekcie astigmatizmu.

SK Poistenci: od 990 €

Samoplatca: od 990 € 

PRELEX

Presbyopická výmena šošovky s implantáciou trifokálnej šošovky  PanOptix od Alcon***, AT LISA TRI Zeiss****, Mplus*****, umožňuje ľuďom starším ako 40 rokov videnie do diaľky aj na blízko aj na strednú vzdialenosť bez okuliarov.

SK Poistenci: od 1250 €

Samoplatca: od 1250€

PRELEX Toric

Presbyopická výmena šošovky s implantáciou multifokálnej torickej šošovky PanOptix Toric***, Mplus TORIC*****, Zeiss AT Lisa Tri Toric**** umožňuje ľuďom starším ako 40 rokov videnie do diaľky aj na blízko bez okuliarov a korekciu astigmatizmu.

SK Poistenci: od 1460 €

Samoplatca: od 1460 €

PRELEX Vivity*** Vnútroočná asferická šošovka Vivity s predlženou ohniskovou vzdialenosťou (EDoF) - na videnie do diaľky, na stred čiastočne aj do blízka. Vybavená UV filtrom a žltým filtrom na ochranu sietnice.  SK Poistenci: 1250 €
Samoplatca: 1250 €
PRELEX Vivity Toric (koriguje astigmatizmus)*** Vnútroočná asferická šošovka Vivity s predlženou ohniskovou vzdialenosťou (EDoF) - na videnie do diaľky, na stred čiastočne aj do blízka. Vybavená UV filtrom a žltým filtrom na ochranu sietnice (koriguje aj astigmatizmus) SK Poistenci: 1460 €   Samoplatca: 1460 € 
ICRS (keraring) Chirurgická metóda liečby keratokonusu implantáciou keraringov pomocou femtosekundového laseru VISUMAX.    SK Poistenci: 500 €   Samoplatca: 1500 € 
CCL (CXL) Metóda liečby keratokonusu - spevnenie rohovky, kombináciou riboflavinu a UV žiarenia. SK Poistenci: 305 €    Samoplatca: 680 €  
Vnútročná injekcia - liečba sietnice /VPMD Avastin - biologická liečba degenerácie makuly SK Poistenci: 0 €    Samoplatca: 140 €   
Operácia škúlenia Chirurgická liečba škúlenia štandardnou metódou, anestéza zahrnutá v cene. Doplatok pri splnení indikačných kritérií zdravotnou poisťovňou. 

 VšZP: 

 308 € 

 Dôvera:

 440 € 

UNION: 

 440 €  

Samoplatca: - €  
Operácia škúlenia Chirurgická liečba škúlenia štandardnou metódou, anestéza zahrnutá v cene. Bez zdravotnej indikácie.  SK Poistenci: 1100 €  

Samoplatca: 1100 -1200 €   
Operácia viečok Operácia horných alebo dolných viečok. Cena za obe oči spolu zahŕňa samotný  zákrok, pooperačnú kontrolu s vyberaním stehov a chladiacu masku na oči. SK Poistenci: 600 €     Samoplatca: 1000 €   

  

Chirurgia sietnice a sklovca

Jednoduchá Pars Plana Vitrektómia 20/23/25g

VšZP: 1000 €

Dôvera: od 220€

UNION:  220€

Samoplatca: 1000€

 

Komplikovaná Pars Plana Vitrektómia

VšZP: od 1000 €

Dôvera: 520 €

UNION: 520 €

Samoplatca:1300 €

 

Doplatok - Injekcia expanzného plynu

SK Poistenci: 134 €

Samoplatca: 150 € 

Doplatok - aplikácia silikonového oleja

SK Poistenci: 207 €

Samoplatca: 220 €

 

Vypustenie silikonového oleja

SK Poistenci: 500 €

Samoplatca: 500 € 

 

Cena zákroku zahŕňa:

  • vykonanie zákroku vysoko kvalifikovaným chirurgom
  • lieky potrebné pred a počas zákroku
  • pooperačnú starostlivosť
  • operácia bude vykonaná mikrorezom 2,2mm, ktorý zaistí rýchle hojenie
  • po celú dobu operácie budú krehké štruktúry oka chránené kvalitným operačnym gélom
 
Rozhodli ste sa? OBJEDNAJTE SA NA VSTUPNÉ VYŠETRENIE a nájdeme pre vás riešenie, ktoré splní vaše požiadavky na videnie. 
 
 
Ceny operačných zákrokov sú udávané za jedno oko a platia pre poistencov poistených v slovenských zdravotných poisťovniach. Cenník platný od 01.12.2019. 

(1) Príplatok sa vyšetrenie v cudzom jazyku od 100 EUR (angličtina, nemčina, ruština dostupné na klinike, ostatné budú zabezpečené externe). Požiadavku prosíme nahlásiť pri objednaní. 

*Pre poistencov Dôvera a UNION možná čiastočná úhrada zo ZP.

**Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke edfu.staar.com.

***Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke ifu.alcon.com.

****Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke zeiss.com.

*****Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke clarionmedical.com.

konzultace