Objednajte sa Opýtajte sa

NeoVízia a jej úspechy

  • 2023

5000 vykonaných operácií femtosekundovým laserom LenSx

Oslavujeme 5000 operácií sivého zákalu a PRELEX femtosekundovým laserom LenSx v bratislavskej NeoVízii.

NeoVízia už po 6x obdržala titul SUPERBRANDS Slovakia

Pečať kvality Superbrands Slovakia ocenila prestíž a inovácie, ktoré na Slovensko prináša naša očná klinika.
Prečítajte si viac.

NeoVízia v roku 2022 už po piatykrát obhájila titul SUPERBRANDS Slovakia

Pečať kvality Superbrands Slovakia ocenila prestíž a inovácie, ktoré na Slovensko prináša naša očná klinika. Prečítajte si viac. 

Sprevádzkovali sme najrýchlejší femtosekundový laser na svete - VISUMAX 800

NeoVízia je prvá očná klinika v Česko-Slovensku a v celej východnej Európe, ktorá sprevádzkovala VISUMAX 800, superrýchly laser najnovšej generácie od nemeckej spoločnosti Carl Zeiss. Prečítajte si viac.

Skríning diabetickej retinopatie pomocou umelej inteligencie Aireen

Očná klinika NeoVízia prichádza s technologickou novinkou, ktorá umožňuje rýchle, presné a bezbolestné vyšetrenie očí u pacientov s cukrovkou pomocou umelej inteligencie. Prečitajte si viac.

  • 2021

NeoVízia v roku 2021 po štvrtýkrát obhájila titul SUPERBRANDS Slovakia

Pečať kvality Superbrands Slovakia ocenila prestíž a inovácie, ktoré na Slovensko prináša naša očná klinika. Prečítajte si viac. 

  • 2020

NeoVízia obhájila titul Superbrands Slovakia 2020

Pečať kvality Superbrands Slovakia ocenila prestíž a inovácie, ktoré na Slovensko prináša naša očná klinika. Prečítajte si viac.

  •  rok 2019

NeoVízia obhájila známku kvality Superbrands Slovakia 2019

Pečať kvality Superbrands Slovakia ocenila prestíž a inovácie, ktoré na Slovensko prináša naša očná klinika. Prečítajte si viac. 

  • rok 2018

NeoVízia získala známku kvality Superbrands Slovakia 2018

Pečať kvality Superbrands Slovakia ocenila prestíž a inovácie, ktoré na Slovensko prináša naša očná klinika. Prečítajte si viac

  •  rok 2017

NeoVízia má ďalšie prvenstvo: Inovatívne šošovky PanOptix® Toric

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči ako prvý slovenský očný chirurg implantuje od apríla 2017 inovatívne vnútroočné šošovky PanOptix® Toric**, ktoré pacienta so sivým zákalom zbavia všetkých dioptrií aj astigmatizmu. Prečítajte si viac. 

Primár Piovarči medzi 3500 očnými chirurgami vo svete, ktorí vykonali pomocou najmodernejšej technológie viac než milión laserových operácií

Už osem rokov prináša technológia femtosekundového laseru LenSx nové pohodlie a bezpečnosť pacientom so sivým zákalom. Ako prvý túto metódu na Slovensku použil primár Piovarči v roku 2013.

MUDr. Radovan Piovarči vykonáva najviac implantácii ICL v ČR a SR 

MUDr. Radovan Piovarči získal prestížny certifikát za chirurgické prvenstvo. Fakických šošoviek EVO ICL* implantuje najviac na Slovensku aj v Českej republike. Prečítajte si viac.

NeoVízia získala prestížny svetový certifikát Centrum Excelentnosti 

NeoVízia sa tak stala prvou slovenskou očnou klinikou, ktorá aj podľa prísnych oficiálnych kritérií udáva technologický trend v očnom lekárstve a získala prestížny certifikát kvality Centrum of Excellence od spoločnosti Alcon. Prečítajte si viac.

Očná klinika a aj optika NeoVízia obhájili svoje certifikáty kvality!

Očná klinika obhájila certifikáciu kvality ISO 9001:2015 a očná optika získala opäť známku kvality od Optickej únie Slovenska. 

  •  2014

Unikátna biologicka liečba oka zabráni vážnemu poškodeniu sietnice 

Primár MUDr. Radovan Piovarči podal enzymatickú liečbu ako prvý očný chirurg na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku. Prečítajte si viac

NeoVízia otvára Centrum na liečbu astigmatizmu

Ako prvá slovenská očná klinika sme otvorili špecializované Centrum na liečbu astigmatizmu. Vďaka navigačnému systému VERION dokážu naši oční chirurgovia túto častú očnú chybu korigovať s dokonalou presnosťou. Prečítajte si viac.  

  • 2013

Implantácia rohovkových prstencov pomocou femtosekundového laseru

NeoVízia prináša pacientom s degeneratívnym ochorením rohovky (keratokonus) ďalšiu svetovú novinku - implantáciu keraringov pomocou femtosekundového lasera. Prečítajte si viac.

Operácia sivého zákalu laserom LenSx 

Pacienti môžu podstúpiť operáciu sivého zákalu úplne bez použitia ostrých nástrojov. Laser nahrádza ruku chirurga so skalpelom. Zákrok je 10x presnejší, jemnejší a šetrnejší než doteraz.

Prvá laserová operácia metódou ReLEx Smile na Slovensku

ReLEx Smile predstavuje najnovšiu 3. generáciu laserových zákrokov. Bez bolesti a bez rezu. Prečítajte si viac.

  • 2010

Prvá bezbolestná operácia femtosekundovým laserom na Slovensku

 

*Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke edfu.staar.com.

 

**Ide o zdravotnícky prostriedok. Pre úplné informácie ohl'adom indikácií, kontraindikácií a varovanie si prečítajte návod na použitie a d'alšie dôležité informácie uvedené na stránke ifu.alcon.com.

 

konzultace