Chcem sa objednať

Naši lekári

prim. MUDr. Radovan Piovarči - Očná klinika NeoVízia

prim. MUDr. Radovan Piovarči

Primár Očnej kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Radovanovi Piovarčimu patrí v slovenskej očnej chirurgii niekoľko prvenstiev.  Zaviedol do bežnej chirurgickej praxe laserové operácie dioptrií pomocou femtosekundového laseru. Je tiež prvým slovenským očným chirurgom certifikovaným na operácie sivého zákalu pomocou femtosekundového laseru LenSx®. MUDr. Piovarči pôsobí vo funckii primára Očnej kliniky NeoVízia od júla 2010.

 

Zobraziť viac
MUDr. Adriana Smorádková - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Adriana Smorádková

Očná lekárka, chirurgička kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Adriana Smorádková sa venuje komplexnej očnej diagnostike. Vykonáva laserové operácie metódami NeoLASIK, NeoLASIK HD, PRK, LASEK. V NeoVízii pôsobí okrem iného aj ako odborníčka na diagnostiku a liečbu zeleného zákalu a keratokonusu pomocou najnovšej metódy implantácie keraringov femtosekundovým laserom.  Spolu s MUDr. Miriam Záhorcovou sú prvými slovenskými lekárkami, ktoré vykonávajú operáciu očí pomocou femtosekundového lasera.

Zobraziť viac
MUDr. Miriam Záhorcová  - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Miriam Záhorcová

Očná lekárka, chirurgička kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Miriam Záhorcová sa venuje komplexnej očnej diagnostike, laserovej chirurgii dioptrických chýb a liečbe presbyopie metódou Raindrop. Spolu s MUDr. Adrianou Smorádkovou sú prvé slovenské očné chirurgičky, ktoré vykonávajú laserové operácie očí pomocou femtosekundového lasera.

Zobraziť viac
MUDr. Petra Schreinerová  - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Petra Schreinerová

Odborná očná lekárka kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Petra Schreinerová pracuje na Očnej klinike NeoVízia od 1. januára 2012. Venuje sa komplexnej očnej diagnostike. Je špecialistkou na oblasť neurooftalmológie, na ultrazvukovú diagnostiku oka a diagnostiku pomocou OCT (optická koherentná tomografia).  

Zobraziť viac
MUDr. Julia Belinska  - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Julia Belinska

Odborná očná lekárka kliniky NeoVízia Bratislava

Pracuje na pozícii lekár – oftalmológ Očnej kliniky NeoVízia od decembra 2015. Venuje sa komplexnej očnej diagnostike, oblasti neurooftalmológie, diagnostike a liečbe zeleného zákalu. 

Zobraziť viac
MUDr. Natália Dubeňová - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Natália Dubeňová

Očná lekárka kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Natália Dubeňová rozšírila lekársky tím NeoVízie od 1. septembra 2017, v rámci čoho sa venuje sa komplexnej očnej diagnostike.

Zobraziť viac
MUDr. Lucia Sonntag - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Lucia Sonntag

Očná lekárka, chirurgička kliniky NeoVízia Poprad

MUDr. Lucia Sonntag pracuje ako očná lekárka a chirurgička Očnej kliniky NeoVízia Poprad od októbra 2017. Zároveň zastáva funkciu vedúcej lekárky kliniky. 

Zobraziť viac
MUDr. Lívia Javorská, PhD. - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Lívia Javorská, PhD.

Očná lekárka, chirurgička kliniky NeoVízia Poprad

MUDr. Lívia Javorská pracuje ako očná lekárka a chirurgička Očnej kliniky NeoVízia Poprad od januára 2018. 

Zobraziť viac
MUDr. Josef Hycl, CSc. - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Josef Hycl, CSc.

Spoluzakladateľ a lékársky riaditeľ

(*8.2.1961 v Mostě, † 23.2.2011) Uznávaný český očný mikrochirurg, spoluzakladateľ Oční kliniky NeoVize Brno a NeoVízia Bratislava, lekársky riaditeľ oboch kliník a mikrochirurg Očnej kliniky DuoVize Praha.

 

Zobraziť viac
MUDr. Lucie Valešová - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Lucie Valešová

Očný lekár, chirurg

MUDr. Lucie Valešová je primárkou Očnej kliniky DuoVize Praha. Pôsobí ako laserový očný chirurg na Očnej klinike NeoVize Brno. Súčasne pôsobí na Očnej klinike 1. Lekárskej fakulty Univerzity Karlovy v Prahe a ako konziliárny lekár pre Očnú kliniku NeoVízia. 

Zobraziť viac
MUDr. Lubomír Továrek - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Lubomír Továrek

Očný chirurg

MUDr. Lubomír Továrek sa špecializuje na chirurgiu sivého zákalu a refrakčnú chirurgiu sivého zákalu. Je prvm operatérom v ČR certifikovaným na vykonávanie vnútroočných operácií femtosekundovým laserem LenSx.

Zobraziť viac