Objednajte sa Opýtajte sa

MUDr. Julia Belinska
Odborná očná lekárka kliniky NeoVízia Bratislava

MUDr. Julia Belinska  - Očná klinika NeoVízia

MUDr. Belinska vyštudovala Lekársku fakultu Užhorodskej národnej univerzity (2003) . Absolvovala špecializované štúdium v odbore oftalmológia na Katedre oftalmológie Ľvovskej národnej lekárskej univerzite Danila Galického (2005). Získala európsku atestáciu prvého stupňa v odbore oftalmológia (2014). 

Absolvovala špecializované kurzy Základy fakoemulzifikácie a predatestačný cyklus prednášok v odbore oftalmológia. Je členkou Slovenskej oftalmologickej spoločnosti. 

MUDr. Belinská sa v NeoVízii špecializuje najmä na liečbu ochorení sietnice a sklovca. Vykonáva aj drobné plastické operácie na viečkach (jačmeň, fibróm, xantelazma, mília). V rámci špecializácie na choroby sietnice aplikuje intravitreálne injekcie na liečbu pri ochoreniach žltej škvrny. 

V rokoch 2011 – 2015 pôsobila ako lekár - oftalmológ v poliklinike Falck Healhtcare (Radlinského Bratislava) a v Grand Optical Slovakia (Bratislava).   

V rokoch 2010 – 2011 zastávala pozíciu vedúcej lekárky Očného – ORL oddelenia v okresnej nemocnici v Beregove. 

V rokoch 2005 – 2011 pôsobila ako lektorka oftalmológie na Zdravotníckej škole v Beregove (2005 – 2011), ako lekárka očného oddelenia a okresnej polikliniky v Beregove (2005 – 2010) a v krajskej nemocnici v Ľvove (2003 – 2005) .

MUDr. Belinska rozšírila lekársky tím NeoVizie v decembri 2015. Venuje sa komplexnej očnej diagnostike vrátane neurooftalmológie, liečbe zeleného zákalu a je špecialitkou na liečbu ochorení sietnice a sklovca.