Objednajte sa Opýtajte sa

Andrej Kadlec
futbalista klubu Jagiellonia Bialystok

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Celý personál pre mňa a moje požiadavky spravil maximum a ja im za to nesmierne ďakujem."

Andrej Kadlec je slovenský futbalista pôsobiaci v Poľskom klube Jagiellonia Bialystok. Mladý a úspešný futbalista prestúpil zo známeho futbalového klubu Spartak Trnava, nakoľko chcel posunúť svoju kariéru o laťku vyššie. K dobrým výkonom sú potrebné kvalitné tréningy, veľa skúseností a najmä dobrý zdravotný stav. Andrej už dlhšiu dobu zvažoval operáciu očí, nakoľko práve zrak bol jedným z aspektov, ktoré ho pri futbale ale aj bežných aktivitách limitoval. “Pri šoférovaní som mal veľký problém. Rovnako som nevedel zaostriť na ľudí, ktorí mi mávali z väčšej vzdialenosti.” 

Andrej sa rozhodol nečakať na lepšiu príležitosť a preto podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí NeoLASIK HD, ktorú vykonala naša MUDr. Miriam Záhorcová. 

Andreja k rozhodnutiu motivovali aj jeho bývalí spoluhráči, ktorí operáciu podstúpili, ako napríklad Milan Škriniar alebo Patrik Le Giang. 

“Spätná väzba bola okamžitá!” Aj to presvedčilo Andreja o profesionalite našej klinike. Preto bol rád, že nestihol spraviť krok späť ale naopak, prísť a absolovovať operáciu. 

Ambiciózny futbalista nosil okuliare od svojich 15 rokov, ktoré ho ale veľmi obmedzovali a nechcel s nimi chodiť ani do spoločnosti. Predstavovali pre neho diskomfort. Andrej absolvoval konzultáciu a následne komplexné predoperačné očné vyšetrenie u našej MUDr. Adriany Smorádkovej. Hneď na ďalší deň podstúpil operáciu. “Celý personál pre mňa a moje požiadavky spravil maximum a ja im za to nesmierne ďakujem.” Vyjadril sa Andrej pár hodín po operácii. 

S novými očami som pozeral ako prvé na futbal 

Pár hodín po operácii Andrej pozeral na to, čo ho najviac robí šťastným a tým je futbal. Sám neveril, že obraz je taký jasný a farebný. “Na kontrolu som sa doviezol bez problémov sám, dokonca som si užíval pocit vidieť cez slnečné okuliare tak jasne. Pri šoférovaní som si uvedomil, akú krásnu prírodu máme okolo seba. Zelené stromy a jasné farby ma prekvapili zo všetkého najviac.” 

Andrej sa po operácii tešil na všetko. Najmä na zážitky, ktoré ho čakajú s novým zrakom. My mu prajeme veľa úspechov a krásnych chvíľ s NeoOčami.