Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Endotelový mikroskop Tomey

Endotelové mikroskop zn TOMEY, dokáže odhaliť veľmi detailne stav spodnej vrstvy rohovky oka - štruktúru a kvalitu tzv endotelu. Práve bunky endotelu sú zodpovedné za výživu rohovky oka a zabezpečenie jej transparentnosti.

 

Vyšetrenie má veľký význam pred očnými operáciami - napr. pred operáciou sivého zákalu, refrakčnou výmenou šošovky, implantáciou vnútroočnej šošovky či pred laserovým zákrokom. Ak je počet buniek nízky alebo majú nevhodnú štruktúru, lekár navrhne iné riešenie zákroku. Tým predchádzame v Očnej klinike NeoVízia komplikáciám a zaisťujeme vašu bezpečnosť. Vyšetrenie na endotelovom mikroskopu sa ďalej používa pri diagnostike vrodených vád rohovky tzv. dystrofiou, ktoré sa prejavujú väčšinou až v dospelosti alebo aj v pokročilom veku.

Vyšetrenie je bezkontaktné a trvá pár minút. Pre pacienta je úplne bezbolestné a nijako ho nezaťažuje. Rohovku možno tiež chrániť a to najmä správnou životosprávou a obmedzením rizikových faktorov, medzi ktoré patrí fajčenie a pobyt v zafajčených miestnostiach, cukrovka, nebezpečná žiarenie, pobyt v klimatizovaných miestnostiach a zlé ovzdušie.

Endotelové mikroskop zn. TOMEY patrí v súčasnosti medzi absolútnu špičku vo svojej triede. Lekár má okamžite k dispozícii automatické analýzy a prehľadné diagramy, prístroj môže ovládať pomocou moderného touch screenu. Ďalšie investície do najmodernejšieho technologického zariadenia vo výške takmer 25 tisíc eur, že v NeoVízií to s bezpečnosťou vašich očí myslíme naozaj vážne.

 

konzultace
Špičková technika pre vaše oči

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode