Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Naša špičková technika

Moderné prístrojové vybavenie v kombinácii so skúsenosťami našich lekárov sú zárukou najlepších výsledkov pri vyšetrení a operácií.

V NeoVízii sa vám budú venovať lekári s preukázateľne rozsiahlymi skúsenosťami a s technikou, ktorá zodpovedá najprísnejším požiadavkám na moderné očné mikrochirurgické pracovisko. Sme pyšní, že pacientom poskytujeme starostlivosť na najvyššej možnej úrovni. Vybavenie a organizácia starostlivosti je porovnateľná s ľubovoľným popredným svetovým pracoviskom.

Moderné prístrojové vybavenie v kombinácii so skúsenosťami našich lekárov sú zárukou najlepších výsledkov pri vyšetrení a operácií. Laserové operácie očí, implantácie vnútroočných šošovie a operácia sivého zákalu - kompletná očná starostlivosť

 

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize Brno

 

"Oko je najdôležitejší zmyslový orgán. Preto investujeme do najmodernejších vyšetrovacích i operačných technológií miliónové čiastky. Tým dávame našim lekárom do rúk špičkové nástroje, pomocou ktorých môžu našim pacientom zabezpečiť starostlivosť o ich oči na svetovej úrovni ."

 Petr Kocian, zakladateľ Očnej kliniky NeoVízia

 

konzultace
Špičková technika pre vaše oči

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode