FUNGUJEME, stále sa staráme o našich pacientov.

Chcem sa objednať

Naša špičková technika

Moderné prístrojové vybavenie v kombinácii so skúsenosťami našich lekárov sú zárukou najlepších výsledkov pri vyšetrení a operácií.

V NeoVízii sa vám budú venovať lekári s preukázateľne rozsiahlymi skúsenosťami a s technikou, ktorá zodpovedá najprísnejším požiadavkám na moderné očné mikrochirurgické pracovisko. Sme pyšní, že pacientom poskytujeme starostlivosť na najvyššej možnej úrovni. Vybavenie a organizácia starostlivosti je porovnateľná s ľubovoľným popredným svetovým pracoviskom.

Moderné prístrojové vybavenie v kombinácii so skúsenosťami našich lekárov sú zárukou najlepších výsledkov pri vyšetrení a operácií. Laserové operácie očí, implantácie vnútroočných šošovie a operácia sivého zákalu - kompletná očná starostlivosť

 

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize Brno

 

"Oko je najdôležitejší zmyslový orgán. Preto investujeme do najmodernejších vyšetrovacích i operačných technológií miliónové čiastky. Tým dávame našim lekárom do rúk špičkové nástroje, pomocou ktorých môžu našim pacientom zabezpečiť starostlivosť o ich oči na svetovej úrovni ."

 Petr Kocian, zakladateľ Očnej kliniky NeoVízia

 

konzultace