Chcem sa objednať

Čo to je?

NeoSMILE 3D je najmodernejšou metódou z tretej generácie. Ide o veľmi precíznu, nebolestivú operáciou vykonávanú femtosekundovým laserom, ktorá odstraňuje krátkozrakosť, teda mínusové dioptrie. 

Femtosekundový laser pracuje na základe presných výpočtov priamo vo vnútri rohovky, kde separuje tenkú vrstvu tkaniva, a to bez narušenia jej pevnosti a stability. Uvoľnené tkanivo chirurg z oka potom odstráni. Povrch rohovky zostáva nepoškodený. Vďaka tomu je rekonvalescencia rýchla a doba hojenia veľmi krátka.

Samotná operácia je bezbolestná, trvá približne 15 minút (pričom pôsobeniu laseru je len 20 sekúnd!) a vykonáva sa na oboch očiach súčasne. Už večer v deň zákroku môže pacient normálne fungovať, o sedem dní po operácii opäť športovať. 

"Metóda NeoSMILE 3Dv sebe spája to najlepšie z doterajších laserových postupov. „Som hrdý na to, že s našim tímom sme priniesli na Slovenko aktuálne tú najšetrnejšiu a najpresnejšiu 3. generáciu laserových zákrokov," dodáva primár MUDr. Radovan Piovarči.

Prečítajte si viac o laserovej operácii očí.

PPPeter po laserovej operácii očí NeoSmile 3D

  • Obľúbený youtuber PPPeter podstúpil laserovú operáciu očí NeoSMILE 3D. 

NeoSMILE 3D ® je All-inclusive balíček starostlivosti, metodiky, diagnostiky a odstránenia krátkozrakosti, vrátane pooperačnej starostlivosti:

  • voľbu operačného postupu na mieru
  • prevedenie operácie patentovanou metódou ReLex SMILE certifkovaným chirurgom
  • garancia nemeckého štandardu: operácia najskôr 1 deň po predoperačnom vyšetrení (čas na rozmyslenie a otázky, možnosť vykonať  vyšetrenie v cykloplégie a ďalšie)
  • bezplatnú pooperačnú starostlivosť 6 mesiacov od operácie (starostlivosť potrebná a súvisiaca s danou laserovou operáciou očí)
  • základné lieky, umelé slzy a antibiotické kvapky pre pooperačné obdobie
  • možnosť  bezúročných splátok (bez navýšenia)
  • doživotnú záruku na prípadnú laserovú dokorekciu v cene

 Veronika Rodová z Oktagon po NeoSMILE 3D

 

Lokalita 

Laserové operáciu vykonávame na pobočke v Bratislave.

Cena zákroku 

Cenu zákroku nájdete v našom cenníku. Presné informácie vám budú poskytnuté priamo na vyšetrení.

Financovanie laserovej operácie očí je možné aj cez náš jedinečný splátkový program - Operácie na splátky 

konzultace