Objednajte sa Opýtajte sa

Aktuality

Herečka Zuzana Tlučková podstúpila implantáciu multifokálnych šošoviek: „Okuliare mi spôsobovali problémy pri hraní aj v dabingu.“

07.08.2012

Kvôli striedaniu okuliarov na čítanie a do diaľky som začala byť nepresná v dabingu. Režisér ma pár krát zastavil s otázkou - Čo ty nevidíš? To ma nakoplo," prezrádza jeden z dôvodov svojej očnej operácie Zuzana Tlučková.

Čítať viac

Herec Maroš Kramár: Operácia očí kvôli novému televíznemu seriálu?

16.05.2012

Obľúbený slovenský herec Maroš Kramár, známy svojim strachom z lekárov, implantáciu umelých multifokálnych šošoviek. Po vnútroočnej operácii, odborne nazývanej PRELEX, môže svoje povestné červené ´imidžovky´ zahodiť.

Čítať viac

Prvá česko - slovenská operácia sivého zákalu bez skalpela

05.04.2012

Česko - slovenský tím najskúsenejších očných mikrochirurgov vykonal prvú komplexnú operáciu sivého zákalu femtosekundovým laserom úplne bez použitia skalpelu a ostrých nástrojov.

Čítať viac

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči rok po operácii NeoLASIK HD: „Môj život s HD očami“

20.10.2011

20. októbra 2011 ubehol presne rok, odkedy primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči podstúpil laserovú operáciu odstránenia dioptrií metódou NeoLASIK HD. Čo mu nový zrak priniesol v práci a súkromí?

Čítať viac

Lekári NeoVízie implantovali po prvý krát na Slovensku šesťmilimetrové rohovkové prstence

29.09.2011

Pacienti s rozvinutým degeneratívnym ochorením rohovky, keratokonus, majú novú nádej. Implantácia Keraringov môže nahradiť alebo oddialiť transplantáciu rohovky, ktorá bola donedávna jedinou možnosťou.

Čítať viac

Ing. Peter Bartošovič, historicky prvý pacient NeoVízie

19.09.2011

"Stále som čakal na niečo, čo ma ´nakopne´. Poznal som brnenskú kliniku NeoVize a keď otvorila svoju sesterskú NeoVíziu v Bratislave, okamžite som sa rozhodol. Absolútne ma dostala bezbolestná a šetrná metóda NeoLASIK HD s doživotnou zárukou."

Čítať viac

Primár Piovarči je prvným lekárom na Slovensku certifikovaným pre šošovku EVO ICL*

17.03.2011

MUDr. Radovan Piovarči je prvým slovenským očným lekárom, ktorý môže implantovať špičkovu švajčiarsku šošovku EVO ICL*, ktorá slúži ku korekcii vysokej krátkozrakosti i ďalekozrakosti. 

Čítať viac

Zemřel MUDr. Josef Hycl, CSc.

24.02.2011

Se zármutkem v srdci oznamujeme všem přátelům, známým, spolupracovníkům a pacientům, že ve středu 23.2.2011 zemřel náš drahý kolega MUDr. Josef Hycl, CSc. Rozloučení s naším milým kolegou a přítelem se koná v pátek 4.3. ve 12.00 hodin v Ústřední obřadní síni na Olšanech.

Čítať viac

Primár Piovarči získal certifikáciu pre šošovku Cachet

08.11.2010

Primár Očnej kliniky NeoVízia Bratislava MUDr. Radovan Piovarči získal certifikáciu pre implantáciu fakickej šošovky Cachet, ktorá slúži pre korekciu vysokej krátkozrakosti.

Čítať viac

Veríme tomu, čo robíme - primár Piovarči je po operácii

20.10.2010

Veríme tomu, čo robíme ... Primár NeoVizie MUDr. Radovan Piovarči podstúpil dňa 20.10.2010 zákrok NeoLASIK HD

Čítať viac