Chcem sa objednať

Aktuality

Lekári NeoVízie implantovali po prvý krát na Slovensku šesťmilimetrové rohovkové prstence

29.09.2011

Pacienti s rozvinutým degeneratívnym ochorením rohovky, keratokonus, majú novú nádej. Implantácia Keraringov môže nahradiť alebo oddialiť transplantáciu rohovky, ktorá bola donedávna jedinou možnosťou.

Čítať viac

Ing. Peter Bartošovič, historicky prvý pacient NeoVízie

19.09.2011

"Stále som čakal na niečo, čo ma ´nakopne´. Poznal som brnenskú kliniku NeoVize a keď otvorila svoju sesterskú NeoVíziu v Bratislave, okamžite som sa rozhodol. Absolútne ma dostala bezbolestná a šetrná metóda NeoLASIK HD s doživotnou zárukou."

Čítať viac

Primár Piovarči je prvným lekárom na Slovensku certifikovaným pre šošovku Visian ICL*

17.03.2011

MUDr. Radovan Piovarči je prvým slovenským očným lekárom, ktorý môže implantovat špičkovu švajčiarsku šošovku Visian ICL*, ktorá slúži ku korekcii vysokej krátkozrakosti i ďalekozrakosti. 

Čítať viac

Zemřel MUDr. Josef Hycl, CSc.

24.02.2011

Se zármutkem v srdci oznamujeme všem přátelům, známým, spolupracovníkům a pacientům, že ve středu 23.2.2011 zemřel náš drahý kolega MUDr. Josef Hycl, CSc. Rozloučení s naším milým kolegou a přítelem se koná v pátek 4.3. ve 12.00 hodin v Ústřední obřadní síni na Olšanech.

Čítať viac

Primár Piovarči získal certifikáciu pre šošovku Cachet

08.11.2010

Primár Očnej kliniky NeoVízia Bratislava MUDr. Radovan Piovarči získal certifikáciu pre implantáciu fakickej šošovky Cachet, ktorá slúži pre korekciu vysokej krátkozrakosti.

Čítať viac

Veríme tomu, čo robíme - primár Piovarči je po operácii

20.10.2010

Veríme tomu, čo robíme ... Primár NeoVizie MUDr. Radovan Piovarči podstúpil dňa 20.10.2010 zákrok NeoLASIK HD

Čítať viac

Prvá vnútroočná šošovka Cachet* na Slovensku.

05.10.2010

Lekári Očnej kliniky NeoVízia dnes ako prví na Slovensku implantovali do oka pacientky s -19 dioptriami unikátnu fakickú vnútroočnú šošovku Cachet*. Ide o trvalý implantát, ktorý úplne nahrádza okuliare alebo šošovky

Čítať viac