Objednajte sa Opýtajte sa

Aktuality

Žlté „nočné okuliare“ zlepšia šoférovanie za zhoršených svetelných podmienok

18.12.2013

Pôvodne ich mali používať profesionálni automobiloví pretekári na zlepšenie nočného videnia. Dnes si ich v NeoVízii môžete kúpiť ako super originálny darček pre svojich najbližších. So žltými „nočnými“ okuliarmi sa vám bude ľahšie šoférovať v noci, za šera a za zhoršených svetelných podmienok.

Čítať viac

Otvorili sme pre vás Očnú optiku NeoVízia!

14.10.2013

Naša práca je zbaviť vás dioptrických okuliarov a vrátiť vám dokonalý zrak. U pacientov, ktorí v danom momente operáciu z rôznych dôvodov podstúpiť nemôžu, chceme mať istotu, že sa o ich dioptrické okuliare postarajú špičkoví profesionálni optici. 

Čítať viac

NeoVízia získala nezávislý prestížny certifikát kvality ISO 9001

02.04.2013

NeoVízia získala prestížne ocenenie kvality. Pacientom pomáha zorientovať sa v tom, v ktorom zdravotníckom zariadení na Slovensku a vo svete nájdu najvyššiu poskytovanú kvalitu.

Čítať viac

MUDr. Adriana Smorádková sa stala prvou slovenskou očnou chirurgičkou, ktorá implantuje keraringy pomocou femtosekundového laseru

03.03.2013

NeoVízia opäť prináša svetový trend. Precízne a šetrné implantácie keraringov pomocou femtosekundového laseru prinášajú pacientom s diagnózou keratokonus novú nádej na ešte lepšie videnie. 

Čítať viac

Novinka v liečbe keratokonusu: Implantácia rohovkových prstencov pomocou femtosekundového lasera

24.01.2013

NeoVízia prináša pacientom s degeneratívnym ochorením rohovky, keratokonus, ďalšiu svetovú novinku - implantáciu keraringov pomocou femtosekundového lasera. 

Čítať viac

Najmodernejší fakoemulzifikačný prístroj INFINITY pre pacientov so sivým zákalom

17.12.2012

Technologické vybavenie sme posilnili aj o svetovú špičku medzi fakoemulzifikačnými prístrojmi. Zariadenie INFINITI VISION SYSTEM od Alcon umožňuje skrátenie operačného výkonu, zvýšenú bezpečnosť a rýchlejšiu rehabilitáciu zraku.

Čítať viac

Pozrite si očná lekárku MUDr. Adrianu Smorádkovú ako herečku v jojkárskom seriáli Panelák

18.10.2012

Vrchná sestra z jojkárskeho seriálu Panelák (Zuzana Tlučková) vidí zle do blízka aj do diaľky. V 853. dieli ju vo svojej ambulancii vyšetrila lekárka a chirurgička NeoVízie MUDr. Adriana Smorádková.

Čítať viac

Otestujte si svoj zrak pomocou mobilnej aplikácie TEST ZRAKU

03.10.2012

Milujete rýchle veci a všetky technické novinky? Vytvorili sme pre vás mobilnú aplikáciu TEST ZRAKU, ktorú budete milovať!

Čítať viac

Herečka Zuzana Tlučková podstúpila implantáciu multifokálnych šošoviek: „Okuliare mi spôsobovali problémy pri hraní aj v dabingu.“

07.08.2012

Kvôli striedaniu okuliarov na čítanie a do diaľky som začala byť nepresná v dabingu. Režisér ma pár krát zastavil s otázkou - Čo ty nevidíš? To ma nakoplo," prezrádza jeden z dôvodov svojej očnej operácie Zuzana Tlučková.

Čítať viac

Herec Maroš Kramár: Operácia očí kvôli novému televíznemu seriálu?

16.05.2012

Obľúbený slovenský herec Maroš Kramár, známy svojim strachom z lekárov, implantáciu umelých multifokálnych šošoviek. Po vnútroočnej operácii, odborne nazývanej PRELEX, môže svoje povestné červené ´imidžovky´ zahodiť.

Čítať viac