Objednajte sa Opýtajte sa

Aktuality

Poznáte príznaky očnej migrény?

06.06.2017

Zrazu  vám pri čítaní vypadnú jedno alebo dve písmená v riadku. Zapozeráte sa do diaľky a máte pocit zahmleného videnia, vidíte cik-cak obrazce, hviezdičky ... 

Čítať viac

NeoVízia má pre pacientov so sivým zákalom ďalšiu novinku: Špeciálny zavádzací systém znižuje riziko poškodenia, poškrabania či pretrhnutia vnútroočnej šošovky

09.05.2017

NeoVízia prináša pacientom so sivým zákalom ďalšiu novinku – implantáciu vnútroočných šošoviek v špeciálnom injektore na jednorazové použitie.

Čítať viac

NeoVízia má ďalšie prvenstvo: Inovatívne šošovky PanOptix® Toric* zbavia pacienta so sivým zákalom všetkých dioptrií aj astigmatizmu

21.04.2017

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči spravil so svojim tímom opäť inovatívny krok. Ako prvý slovenský očný chirurg implantuje od apríla 2017 inovatívne vnútroočné šošovky PanOptix® Toric*.

Čítať viac

Relácia O 10 rokov mladší: Nádherné oči sympatickej Júlie

05.04.2017

Sympatická Júlia podstúpila zmenu v relácii O 10 rokov mladší. K novému životu prispel aj náš tím, ktorý ju zbavil dioptrických okuliarov pomocou metódy NeoSMILE 3D. 

Čítať viac

Primár NeoVízie MUDr. Piovarči vykonáva najviac implantácii ICL* v Čechách a na Slovensku

20.03.2017

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči získal prestížny certifikát za chirurgické prvenstvo. Fakických šošoviek EVO ICL implantuje najviac na Slovensku aj v Českej republike.

 

Čítať viac

Očná klinika NeoVízia získala prestížny svetový certifikát Centrum Excelentnosti

27.02.2017

Bratislavská NeoVízia sa tak stala prvou slovenskou očnou klinikou, ktorá aj podľa prísnych oficiálnych kritérií udáva technologický trend v očnom lekárstve.

Čítať viac

Operácie sivého zákalu na Slovensku: špičkové technológie nám môže závidieť Európa aj USA

06.02.2017

Skrátený čas operácií, zákroky bez bolesti a bez skalpela. Slovenskí pacienti majú často k dispozícii technológie, ktoré nie sú bežným štandardom ani na mnohých klinikách v USA či Rakúsku. 

Čítať viac

Vybrali sme mená pre plyšových medveďov!

31.05.2016

Naše medvede majú konečne mená! Pomohli ste nám ich vybrať - odteraz k opici Chite pribudli aj medvede Neo a Vizzy. 

Čítať viac

Optika NeoVízia má ďalší certifikát!

29.02.2016

Očná optika NeoVízia dostala ďalší certifikát na rok 2016 od Optickej únie Slovenska.

Čítať viac

Komička a herečka Lujza Garajová Schrameková po NeoSMILE 3D: „Veselé oči už mám už aj na papieri.“

27.01.2016

„Laserová operácia NeoSMILE 3D je dokonalou metódou. Vždy mi ľudia hovorili, že mám krásne usmievavé oči. Keď mi chvália moje veselé oči dnes, mám to už na papieri. Moje oči sú SMILE,“ hovorí herečka a komička Lujza Garajová Schrameková.  

Čítať viac