Objednajte sa Opýtajte sa

Trifokálna šošovka

Najmodernejšia trifokálna vnútroočná šošovka je súčasťou nadštandardnej liečby sivého zákalu a rovnako sa používa aj pri odstraňovaní presbyopie vďaka operácii PRELEX.

Trifokálna šošovka poskytuje pacientovi špeciálne pohodlie vďaka skvelému videnie do všetkých troch vzdialeností: do diaľky, na čítanie aj na počítač. V spojitosti s torickou šošovkou dokáže odstrániť aj astigmatizmus (cylindre). Okrem kvalitného zaostrovania na predmety v rôznych vzdialenostiach, je navyše vybavená UV filtrom a žltým filtrom pre ochranu sietnice.

Trifokálne vnútroočné šošovky prinášajú obrovskú slobodu, ktorú oceníte najmä pri športe, čítaní, domácich prácach, ale aj pri práci za počítačom. Pri operáciách používame výlučne vnútroočné šošovky renomovaných svetových firiem. Výsledok operácie totiž závisí nielen od kvalitnej práce operatéra, ale tiež od kvalitnej použitej vnútroočnej šošovky.

vnútroočné operácie očí

Trifokálne šošovky sú ideálnou voľbou:

  • pre pacientov po 40.tke, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov na čítanie aj diaľky metódou PRELEX,
  • pre pacientov so sivým zákalom, ktorí chcú po operácii vidieť opäť bez okuliarov na blízko, na stred aj do diaľky,
  • pre najnáročnejších pacientov, ktorí sú aj vo vyššom veku aktívni, veľa čítajú, pracujú s počítačom / tabletom, venujú sa práci v záhrade, športu či pohybovým aktivitám.

Lokalita 

Operáciu sivého zákalu vykonávame na pobočkách v Bratislave a v Poprade

Cena zákroku 

Cenu zákroku nájdete v našom cenníku. Presné informácie vám budú poskytnuté priamo na vyšetrení.