Trifokálna šošovka

Nadštandardná liečba sivého zákalu na Očnej klinike NeoVízia obsahuje voľbu nadštandardných vnútroočných šošoviek, ktoré vás dokážu zbaviť nielen sivého zákalu, ale aj ďalších dioptrických chýb vášho oka. 

Čo by ste povedali na to, keby ste sa počas operácie sivého zákalu zbavili zákalu aj všetkých dioptrií súčasne? Nové trifokálne šošovky PanOptix od Alcon zabezpečujú videnie na všetky 3 dôležité vzdialenosti:

  • na čítanie
  • na strednú vzdialenosť (práca s počítačom)
  • do diaľky  

 

„Šošovky spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších pacientov, ktorí potrebujú vidieť dokonale, bez kompromisov. Sú ideálnou voľbou pre každého, kto pracuje dlhé hodiny na počítači alebo laptope a potrebuje perfektné videnie nielen na čítanie a so diaľky, ale aj na strednú vzdialenosť,“ prezrádza primár Očnej kliniky NeoVízia MUDr. Radovan Piovarči, prvý slovenský očný chirurg, ktorý implantuje trifokálne šošovky PanOptix.

Trifokálne vnútroočné šošovky - Očná klinika NeoVízia Bratislava

 

„Práve stredná vzdialenosť je pre mňa v práci veľmi potrebná. Som rehabilitačná sestra a okrem rehabilitácií trávim denne zhruba šesť hodín na počítači,“ hovorí Ľubica Gazdaricová, prvá slovenská pacientka, ktorej MUDr. Radovan Piovarči implantoval trifokálne šošovky PanOptix.  Prečítajte si príbeh z jej operácie

 

Trifokálne šošovky sú ideálnou voľbou:

  • pre pacientov so sivým zákalom, ktorí chcú po operácii vidieť opäť bez okuliarov na blízko, na stred aj do diaľky
  • pre pacientov po 40.tke, ktorí sa chcú zbaviť okuliarov na čítanie aj  do diaľky metódou PRELEX
  • pre najnáročnejších pacientov, ktorí sú aj vo vyššom veku aktívni, veľa čítajú, pracujú s počítačom / tabletom, venujú sa práci v záhrade, športu či pohybovým aktivitám 

 

Trifokálne vnútroočné šošovky - Očná klinika NeoVízia Bratislava

Porovnajte si ceny jednotlivých našich šošoviek. 

 

Zoznámte sa so skúsenosťami našich pacientov, ktorí už operáciu sivého zákalu na očnej klinike  NeoVízia podstúpili.

konzultace