Objednajte sa Opýtajte sa

Zuzka, Nina, Jaro, Zuzana, Annamária, Bea, Roman

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Dnes, už prvý deň po operácii sa cítim super. Vidím tak, ako som nevidela hádam nikdy vo svojom živote. "

„Vďaka programu LASIK párty sme mohli podstúpiť zákrok s najvyššou kvalitou za cenu pre skupiny, ktorú sme si mohli bez problémov dovoliť,“ hovorí sedemčlenná skupina mladých ľudí, ktorí podstúpili bezbolestnú laserovú operáciu metódou NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom za skupinových zvýhodnených podmienok.   

Sympatická šéfka LASIK párty Zuzka Korytárová dala dokopy sedemčlennú skupinu ´okuliarnikov´, ktorí sa rozhodli zbaviť sa závislosti od okuliarov a šošoviek bezbolestným laserovým zákrokom. „Sme šťastní, že sme mohli podstúpiť operáciu šetrným femtosekundovým laserom na klinike s najvyššou kvalitou, a pritom za ceny, ktoré sme si vďaka LASIK párty mohli bez problémov dovoliť. Hoci sme sa pred spoločnou operáciou nepoznali, ale dali sme sa dokopy cez Facebook, jedno sme mali všetci spoločné. Nezvažovali sme inú alternatívu. Vedeli sme, že vďaka výnimočnému dôrazu na kvalitu je pre nás Očná klinika NeoVízia jedinou možnosťou.“

ZUZKA 1

Sympoška Zuzka Korytárová, ktorá je momentálne na rodičovskej dovolenke, okuliare celý život vystáť nemohla. „Nosila som iba šošovky. Nedávno mi lekár zmenil pôvodné za najšetrnejšie a najnovšie, ani pri nich som si však nevedela pomôcť... Neustále ma v nich oči rezali, štípali a pálili. Už po piatich hodinách som ich musela dávať von. Stála som pred dilemou, čo robiť. Dioptrické okuliare boli pre mňa neprípustné. Kvôli športu, aktívnemu pohybu (behávam a chodím do fitka) a pri starostlivosti o deti celkovo. Pred operácia som cítila riadny stres. Chirurgický tím a lekárka na sále boli úžasné. Pani doktorka Smorádková ma úžasne upokojila. Dnes, už prvý deň po operácii sa cítim super. Vidím tak, ako som nevidela hádam nikdy vo svojom živote.“

 ZUZKA 2

Zuzka Schniederová je účtovníčka, ktorá žila roky s okuliarmi na nose. „Mala som vysoké dioptrie, bez nich som nevidela vôbec nič. Raz som si ich nevedomky položila na gauč - tmavý rám na tmavé poťahy. Pätnásť minút som ich nebola schopná nájsť. Venujem sa behu a cvičeniu s vlastnou váhou. S okuliarmi to boli galaje. Počas operácie som sa cítila skvele, ako účastníčka vesmírnej výpravy. Celý profesionálny operačný tím mal navyše skvelú náladu a pani doktorka Smorádková neskutočne upokojujúci hlas. Ako mama :-).

Od operácie sa už za tých pár chvíľ veľmi veľa zmenilo. Ráno sa zobudím a všetko vidím. Dovidím na budík a na každučký detail. Nový orlí zrak oceňujem ráno - zobudím sa a poviem si: Uff, vážne je to môj manžel. Cítim sa ako dieťa,  ktoré vidí prvý krát v živote krásny svet. :-)

 NINA

Nina Šimeková nad operáciou premýšľala dlho. „Šošovky ma rezali a pálili, preto som ich nenosila skoro vôbec. Okuliare som si tri krát prisadla. Raz som si na ne sadla ja, druhý krát môj muž, ďalšie pristúpili psy. Keď som naposledy robila niečo v kúpelni bez okuliarov, dcérka sa hrala v obývačke. Mrkla som na ňu a nevidela som vôbec nič. Dnes ráno v aute manželovi hovorím, že sa cítim ako v Krajine zázrakov. Prvý krát v živote vidím detaily na bilbordoch, vtákov, mikro veci. Skrátka, celý nový, krásny svet.“

JARO

Jaroslav Praskač pochádza zo Srbska, v Bratislave pracuje ako kuchár a food carver -vyrezáva aranžmány z ovocia. „Keď aranžujem, potrebujem prvotriedny zrak. Okuliare ma otravovali natoľko, že som si ich dával dole a nosil iba za počítač alebo za volant. Pregúglil som všetky slovenské očné kliniky a vedel som, že NeoVízia je jediná, ktorej kvôli precíznosti a kvalite zverím svoj zrak. Na sále som bol jemne nervózny. Tím  a moje operatérka, pani doktorka Záhorcová, však boli perfektní. Po operácii dnes ráno som videl všetko super v HD kvalite. V autobuse po ceste na kontrolu som si všimol, že vidím každý detail a číslo každého spoju, ktorý išiel okolo.“

ANNAMÁRIA

Annamária Hideghétyová NeoVíziu už v minulosti poznala. „V NeoVízii bol na odstránení dioptrií minulý rok môj brat. Operácia mu zmenila pozitívne život, od základov. Mala som už staré dioptrické okuliare, a tak som si povedala, že už nechcem investovať peniaze do nových. Šošovky neboli pre mňa riešením. Pracujem na lodi, doteraz na riečnej a tento rok sa chystám na zaocenánsku. Pri dennom pohybe budem cítiť konečne prvý krát v práci skutočnú slobodu.

BEA

Beata Bolyová, študentka práva, si dlho nevedela zvyknúť na okuliare. „Prekážali mi v každodenných momentoch. Napríklad, keď si podvečer ľahnete v okuliaroch na boku na gauč. Alebo keď prší a pri vchode do miestnosti sa vám zaparia. Nazbieralo sa mi to. Veľmi sa teším leto a na to, že si konečne prvý krát v živote budem môcť kúpiť poriadne slnečné okuliare, nové a farebné.

ROMAN

Roman Čepel premýšľal nad zákrokom nejeden rok. „Hrávam aktívne futbal hokej, volejbal. Okuliare mi prekážali, šošovky ma  i rezali, nevyhovoval mi žiaden druh. Keď sa mi zlomili okuliare, rozhodol som sa do nich viac neinvestovať ale dať peniaze tam, kde ich ocením do konca života. HD zraku pomocou operácie NeoLASIK HD.