Objednajte sa Opýtajte sa

Kamaráti

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Ten rozdiel je obrovský. Videl som už priamo po operácii, keď som vychádzal zo sály."

Siedmych kamarátov sme zbavili spolu mínus 68 dioptrií. Vďaka špeciálnej cene pre skupiny s názvom LASIK párty aj za zvýhodnených podmienok. 

Lukáš je futbalový rozhodca. „Po pár hodinách na futbale mi šošovky začali vždy enormne prekážať. Okuliare sa mi zase neustále rosili a špinili. Obmedzenia som prežíval nielen pri rozhodovaní na zápasoch, ale aj na dovolenke, v lete, v zime, pri športe. Keď som sa rozhodoval pre konkrétnu kliniku, prečítal som si referencie a pozrel skúsenosti každej z nich. NeoVízia mi vyšla zo všetkých kliník jednoznačne najlepšie.“  

Presvedčili nás referencie 

Príbehy pacientov, ktorí sa v NeoVízii už dioptrií zbavili, si celé týždne čítala aj Martina. „Skúsenosti pacientov NeoVízie boli jednoznačne najlepšie. Medzi priateľmi a kolegami boli viacerí, ktorí majú operáciu v NeoVízii už dávno za sebou. Dodnes sú nesmierne spokojní. Vážili si najmä profesionálny a príjemný prístup celej kliniky.“

Silviu presvedčil najmä fakt, že v NeoVízii veríme tomu, čo robíme. „NeoVízia sa mi zdala najprofesionálnejšia zo všetkých. U mňa zavážil fakt, že operáciu femtolaserom podstúpil aj primár NeoVízie MUDr. Piovarči, mnohí zamestnanci kliniky aj mnohí lekári. V minulosti ma známi presviedčali, aby som na operáciu nešla na kliniku, ktorej lekári nosia dioptrické okuliare.“

Všetci sa tešia z podmienok, ktoré ponúka NeoVízia skupinám. Lenka navyše za všetkých zrátala, že zbaviť sa dioptrií femtolaserom sa aj z finančného hľadiska oplatí.

„Premýšľala som a zrátala som si, že ak dám všetky peniaze, ktoré utrácam za dioptrické rámy, sklá a šošovky, operácia výjde jednoznačne výhodnejšie.“

„Oči som z nich mávala stále unavenejšie a neustále rezali. Problém mi robili aj v lete na dovolenke pri mori. Rada sa ponáram, bez šošoviek som nevidela nič, so šošovkami som nemohla oči otvárať pod vodou,“ dodáva Martina.

Eva dioptrické okuliare na nose nezniesla. „Mala som silnejšie dioptrie a neustále som nosila kontaktné šošovky. Postupom času ich už moje oči nevedeli zniesť. Milujem tancovanie a plávanie. To všetko boli chvíle, keď som cítila veľké obmedzenia.

Cítili sme sa tu ako doma

Celá veselá partia si nevie vynachváliť prístupov lekárov a sestričiek. Počnúc ošetrujúcimi lekárkami a chirurgičkami MUDr. Adrianou Smorádkovou a MUDr. Miriam Záhorcovou.

Bol som veľmi spokojný s prístupom celého tímu – sestričiek, lekárok. Jedným slovom – láskavosť a profesionalita. Hoci majú veľmi veľa práce, nezastavia sa, majú neustále úsmev na perách a všade šíri dobrú náladu,“ rozpráva Lukáš.

„Pridávam sa ku kvšetkým. Nájdete tu úžasný láskavý profesionálny prístup. Oceňujem, že v NeoVízii vám každý podá ruku, okamžite som sa cítila, že na tejto klinike majú o mňa ako pacienta a človeka skutočný záujem,“ dopĺňa Silvia.

Najviac je im vraj ľúto, že operáciu bezbolestným femtolaserom nepodstúpili oveľa skôr. „Ten rozdiel je obrovský. Videl som už priamo po operácii, keď som vychádzal zo sály. Večer v deň zákroku som už videl dokonale všetko, čítal som knihu, pozeral televíziu. Ráno som videl tak dokonale, že som sa chvíľu zľakol, že som si zabudol zložiť okuliare, hovorí za všetkých Lukáš.

A čo je dnes, pár dní po operácii na novom živote s novými očami najlepšie? „Je to celkom nový život, ktorý sme si nevedeli predstaviť. V noci otvoríte oči a vidíte na synčeka aj na budík.“