Objednajte sa Opýtajte sa

FemtoLASIK

Čo to je?

FemtoLASIK je laserová operácia zo skupiny vykonaná špičkovou metódou. Je riešením pre ľudí s krátkozrakosťou (mínusovými dioptriami), a tiež s astigmatizmom. Pri femtoLASIK-u ide o šetrný, presný a bezpečný zákrok, ktorý vás zbaví otravných okuliarov. 

„Využívajú sa pri ňom dva typy laserov, femtosekundový laser VISUMAX a excimerový laser MEL90. Ten prvý na rohovke vytvorí ochrannú lamelu a excimerový následne odparí dioptrické vrstvy rohovky. Na záver operácie potom chirurg ochrannú lamelu opäť priklopí. Hojenie je veľmi rýchle, zlepšenie zraku väčšina pacientov zaznamená bezprostredne po zákroku,“ vysvetľuje MUDr. Miriam Záhorcová.

Operácia sa vykonáva na oboch očiach súčasne a na operačnej sále strávite približne 15 minút. Už večer v deň operácie môžete čítať aj pozerať televíziu. Na druhý deň po operácii väčšina pacientov pohodlne pracuje. 

Prečítajte si viac o laserovej operácii očí.

Lenka Madlenová po NeoLASIK HD

Laserovému zákroku  predchádza dôkladné vstupné vyšetrenie najmodernejšími technológiami. Je dôležité absolvovať ho celé a spoľahnúť sa na odporúčanie lekára. Ak pacient na základe neho nie je na zákrok vhodný, treba nájsť iné riešenia než laser.  

Chcete doživotnú záruku na prípadnú laserovú dokorekciu? Vyberte si All-inclusive balíček NeoLASIK HD®.    

 futbalista Milan Škriniar po operácii NeoLASIK HD

V NeoVízii sa riadime heslom "VERÍME TOMU, ČO ROBÍME". Okrem primára MUDr. Radovana Piovarčiho podstúpili bezbolestnú laserovú operáciu očí aj ďalší z našich zamestnancov. Napríklad aj koordinátorka Soňa. 

Lokalita 

Laserové operáciu vykonávame na pobočke v Bratislave.

Cena zákroku 

Cenu zákroku nájdete v našom cenníku. Presné informácie vám budú poskytnuté priamo na vyšetrení. 

konzultace