Chcem sa objednať

Vnútroočné operácie

Každá liečba začína podrobným vstupným vyšetrením. V priebehu vstupného vyšetrenia stanovíme presný dioptrický stav vašich očí. Prístrojovým a klinickým vyšetrením určíme množstvo parametrov, ich znalosť je nutná pre správny výber zákroku. Dôležitou súčasťou vyšetrení je rozhovor s pacientom - vek, životný štýl, pracovné zaťaženie, záujmy - to všetko má vplyv na výber zákroku. Samozrejme, že dôležité sú aj vaše finančné možnosti.

Vnútroočná šošovka, fakická šošovka. Refrakčná výmena šošovky RLE. RAINDROP odstráni okuliare na čítanie. Operácia Multifokálnej šošovky PRELEX na okuliare do blízka 

Vysoké dioptrické chyby vieme elegantne vyriešiť implantáciou vnútroočných šošoviek.

 

Vnútroočná šošovka

Niektoré prípady dioptrických chýb nemožno uspokojivo vyriešiť laserovým zákrokom. Môže ísť o pacienta s vyššou dioptrickou chybou, pacienta nad 45 rokov, s kombináciou rôznych dioptrických chýb. V týchto prípadoch volíme metódu implantácie vnútroočných šošoviek, pretože táto metóda vám zaručí tie najlepšie výsledky.

 

Fakická šošovka

Pre pacientov mladších ako 40 rokov s chybami mimo rozsah laserových zákrokov, alebo s tenkou očnou rohovkou je vynikajúcim riešením implantácia vnútroočnej kontaktnej šošovky - tzv. fakických šošoviek.

 Refrakčná výmena šošovky RLE. RAINDROP odstráni okuliare na čítanie. Operácia Multifokálnej šošovky PRELEX na okuliare do blízka. Vnútroočná šošovka, fakická šošovka. Vnútroočná šošovka, fakická šošovka.

 

Refrakčná výmena šošovky RLE

U pacientov nad 40 rokov  s chybami mimo rozsah laserových zákrokov odporúčame tzv. refrakčnú výmenu šošovky RLE.

 

Multifokálna šošovka PRELEX

Pokiaľ je hlavnou prioritou pacienta odstránenie okuliarov do blízka, dávame prednosť metóde PRELEX. Ide o refrakčnú výmenu šošovky kombinovanú s implantáciou multifokálnej vnútroočnej šošovky.

 

Raindrop odstráni okuliare na čítanie

Ak je vaším najhlavnejším nepriateľom dioptria na iba načítanie, miniatúrny implantát v podobe dažďovej kvapôčky je v rozmedzí dioptrií od +1,25 do +2,75 najvhodnejších riešením pre Vás.

Vnútroočné operácie ponúkame za férové ceny

konzultace