Objednajte sa Opýtajte sa

Vnútroočné operácie

Každá liečba začína podrobným vstupným vyšetrením. Na základe výsledkov vyšetrenia očný lekár následne odporučí ďalší postup a navrhne ideálnu metódu zákroku na odstránenie dioptrií. 

Ak nie je z medicínskeho dôvodu možné vykonať laserovú operáciu, volíme inú vhodnú metódu - vnútroočnú operáciu. 

Precízne vstupné vyšetrenie

 

Vnútroočná šošovka

Niektoré prípady dioptrických chýb nemožno uspokojivo vyriešiť laserovým zákrokom. Môže ísť o pacienta s vyššou dioptrickou chybou, pacienta nad 45 rokov, či pacienta s kombináciou rôznych dioptrických chýb. V týchto prípadoch volíme jednu z metód implantácie vnútroočných šošoviek, ktorá vám zaručí tie najlepšie výsledky.

Bezbolestná metóda, ktorá odstráni akýkoľvek počet vyšších dioptrií, napr. nad -10. Rieši nielen vysokú krátkozrakosť, ale aj ďalekozrakosť či astigmatizmus.  

Túžite žiť plnohodnotný život, pracovať, venovať sa pohodlne svojim koníčkom, aktivitám, no zároveň nemusieť myslieť na to, aby si nezabudli so sebou vziať okuliare do diaľky i na čítanie? V tom prípade bude pre vás operácia PRELEX  ideálnym riešením. 

Máte viac ako 40 rokov a laserová operácia nie je pre vás vhodným riešením? Refrakčná výmena šošovky (RLE, CLE) môže byť tou právou metódou, ktorá vás zbaví dioptrií natrvalo. 

vnútroočné operácie očí

Lokalita 

Vnútroočné operácie vykonávame na pobočkách v Bratislave a v Poprade.

Cena zákroku 

Cenu zákroku nájdete v našom cenníku. Presné informácie vám budú poskytnuté priamo na vyšetrení. 

Financovanie vnútroočnej operácie očí je možné aj cez náš jedinečný splátkový program - Operácie na splátky

konzultace