Chcem sa objednať

Vnútroočné operácie

Každá liečba začína podrobným vstupným vyšetrením. V priebehu vstupného vyšetrenia stanovíme presný dioptrický stav vašich očí. Prístrojovým a klinickým vyšetrením určíme množstvo parametrov, ich znalosť je nutná pre správny výber zákroku. Dôležitou súčasťou vyšetrení je rozhovor s pacientom - vek, životný štýl, pracovné zaťaženie, záujmy - to všetko má vplyv na výber zákroku. Samozrejme, že dôležité sú aj vaše finančné možnosti.

Precízne vstupné vyšetrenie 

 

Vnútroočná šošovka

Niektoré prípady dioptrických chýb nemožno uspokojivo vyriešiť laserovým zákrokom. Môže ísť o pacienta s vyššou dioptrickou chybou, pacienta nad 45 rokov, s kombináciou rôznych dioptrických chýb. V týchto prípadoch volíme metódu implantácie vnútroočných šošoviek, pretože táto metóda vám zaručí tie najlepšie výsledky.

 

Fakická šošovka

Pre pacientov mladších ako 40 rokov s chybami mimo rozsah laserových zákrokov, alebo s tenkou očnou rohovkou je vynikajúcim riešením implantácia vnútroočnej kontaktnej šošovky - tzv. fakických šošoviek.

 bezbolestná vnútroočná operácia PRELEX, ICL

Refrakčná výmena šošovky RLE

U pacientov nad 40 rokov s chybami mimo rozsah laserových zákrokov odporúčame tzv. refrakčnú výmenu šošovky RLE.

 

Multifokálna šošovka PRELEX

Pokiaľ je hlavnou prioritou pacienta odstránenie okuliarov do blízka, dávame prednosť metóde PRELEX. Ide o refrakčnú výmenu šošovky kombinovanú s implantáciou multifokálnej vnútroočnej šošovky.

konzultace