Objednajte sa Opýtajte sa

Pomáhame a spolupracujeme

Operovali sme sivý zákal pacientovi bez domova

Vďaka spolupráci s Občianskom združením Vagus sme Tomášovi v náročnej situácii pomohli s vyšetrením zraku a s odstránením veľmi pokročilého sivého zákalu.

Pozrite si reportáž, ktorá sleduje Tomášovu cestu za lepším zrakom a poukazuje na problém s chýbajúcou zdravotnou starostlivosťou pre ľudí bez domova.

Veríme, že sa teraz Tomáš bude môcť opäť vrátiť k práci bez zrakových problémov. Prajeme mu veľa šťastia! 

Pán bez domova na operácii sivého zákalu

 

Dokonalý zrak = dokonalé výkony. Podporujeme bojovníkov česko-slovenského projektu OKTAGON MMA

Maximálna sústredenosť. Čistá myseľ a jedinečný pocit z prekonania samého seba. Emócie, ktoré lomcujú telom každého bojovníka. Požadovaný komfort, ktorý umožňuje sústrediť sa, však nie je možné dosiahnuť s dioptrickými pomôckami. Preto sa staráme o skvelý zrak všetkých členov OKTAGON MMA. 

Oktagon MMA a NeoVízia

 

Podporujeme špičkový projekt slovenských športovcov s názvom STARS for STARS.

STARS for STARS je projekt, ktorého základným zmyslom je rozvoj a podpora športových aktivít u mládeže a vytváranie vhodných podmienok, ku ktorým bezpochyby patrí aj zdravý zrak. 

Stars for Stars a NeoVízia

 

Sme hrdým partnerom Soni Stanovskej, úspešnej vodnej slalomárky 

Soňa Stanovská je nielen našou pacientkou, ktorej bezbolestná laserová operácia NeoLASIK HD zlepšila športový výkon. Taktiež sme sa rozhodli Soňu v jej športe podporiť aj finančne. Prečítajte si viac. 

Soňa Stanovská

 

Podporujeme Výcvikovú školu pre vodiace a asistenčné psy

V rámci partnerstva sme si čiastočne „adoptovali“ jedného z budúcich vodiacich a asistenčných psíkov, Cezmínku a Ibru. Prečítajte si viac.

Ibra vodiaci pes a NeoVízia