Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Vyšetrenie endotelovým mikroskopom

,,Vyšetrenie na endotelovom mikroskope je vysoko špecializované vyšetrenie rohovky, ktoré detailne odhaľuje kvalitu a štruktúru spodnej časti očnej rohovky.´´

Špičkový prístroj - endotelový mikroskop značky TOMEY

Endotelový mikroskop značky TOMEY, dokáže odhaliť veľmi detailne stav spodnej vrstvy rohovky oka - štruktúru a kvalitu tzv. endotelu. Práve bunky endotelu sú zodpovedné za výživu rohovky oka a zabezpečenie jej transparentnosti

 Vyšetrenie má veľký význam pred týmito očnými operáciami:

 

Ak je počet buniek endotelu nízky či majú nevhodnú štruktúru - lekár nemusí zákrok odporučiť, prípadne navrhne iné riešenie. Tým v NeoVízii predchádzame komplikáciám a zaisťujeme vašu bezpečnosť.

Vyšetrenie na endotelovom mikroskope sa používa aj ri diagnostike vrodených chýb rohovky (tzv. dystrofia), ktoré sa prejavujú väčšinou až v dospelosti či v pokročilom veku.Vyšetrenie je bezkontaktné a trvá pár minút. Pre pacienta je úplne bezbolestné a nijako ho nezaťažuje.

 

Oční klinika NeoVize, vyšetření na endoteliálním mikroskopu

 

Endotelový mikroskop zn. TOMEY patrí v súčasnosti medzi absolútnu špičku vo svojej triede. Lekár má okamžite k dispozícii automatické analýzy a prehľadné diagramy, prístroj môže ovládať pomocou moderného touch screenu. Ďalšia investícia do nejmodernejšieho technologického zariadenia vo výške takmer 30.000 EUR potvrdzuje, že v NeoVízii to s bezpečnosťou vašich očí myslíme skutočne vážne.  

konzultace
Podrobné vyšetrenia

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode