Objednajte sa Opýtajte sa

Michal Páleník
výživový poradca

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Milujem čas strávený so svojou dcérou a milujem plávanie. Život mi zmenila operácia očí. "

"Za posledné mesiace sa mi vďaka perfektnému zraku výrazne zlepšila kvalita života. Situácie, pri ktorých som sa predtým necítil komfortne, si teraz absolútne užívam. Milujem čas strávený so svojou dcérou a milujem plávanie. Život mi zmenila operácia očí," rozpráva Michal Páleník, ktorého okuliare sprevádzali od detstva. Po dlhých rokoch teraz vidí svet ostro a vychutnáva si krásy života bez dioptrií.  

"Tých situácií, pri ktorých som vďačný, že nemusím myslieť na okuliare je veľmi veľa (pochopia tí, čo ich nosia takmer celý život). Viem, že je nesmierne dôležitý výber tých správnych odborníkov. Sám som si robil veľký prieskum a naozaj verím, že som si vybral správne. Operácia v NeoVízii bola pre mňa od počiatočných vyšetrení až po pooperačnú starostlivosť naozaj príjemným zážitkom," teší sa Michal, pre ktorého bola laserová operácia NeoLASIK HD skvelým zážitkom aj vďaka MUDr. Miriam Záhorcovej a jej tímu.  
 
"Pre tých, ktorí stále váhate - skúste to. Skúste sa najprv informovať a po prepočítaní nákladov na stále nové okuliare a kontaktné šošovky by ste mali prísť k záveru, že je to to najlepšie, čo pre seba môžete urobiť."
 
Zažite najväčšiu zmenu vo vašom živote aj vy. Tím Neo-odborníkov, najmodernejšie laserové metódy a najrýchlejší femtosekundový laser na svete VISUMAX 800 sa o to postarajú.