Objednajte sa Opýtajte sa

Vladimír Mačkin
IT Manager

NeoSMILE 3D - Očná klinika Neovizia

"V živote som nevidel mesiac tak ako som ho videl už večer po laserovej operácií očí."

„V živote som nevidel mesiac tak ako som ho videl už večer po laserovej operácií očí,“ rozpráva nadšene Vladimír. Odstránenie dioptrií zvažoval asi tri roky. Strach z doktorov, bielych plášťov, bol však silnejší ako túžba po ostrom zraku. To sa našťastie zmenilo.

„Životné zmeny, ktorými som prešiel, ma nakopli všetko si v živote viac usporiadať a najmä sa staraťviac o seba, svoje zdravie. Postupne som sa venoval tomu, čo som dovtedy zanedbával.Aj očiam“.

„Obmedzenie okuliarov som vnímal, okrem ich častého zahmlievania najmä v zime, aj pri hre s mojim 6-ročným synom. Často mi ich nechtiac pokrivil, ale teraz sa môžeme blázniť a nemusím byť pritom v strehu.“

„Veľmi sa teším a NeoVíziu každému odporúčam. Od absolvovania vstupného vyšetrenia až do dňa samotnej operácie bola atmosféra vždy veľmi príjemná, priateľská, s dostatočným podrobným vysvetlením všetkých krokov, ktorými som prechádzal. Milo ma prekvapilo, že ani večer ani na druhý deň som nepociťoval žiadnu bolesť.“

Vladimír sa vďaka najmodernejšej laserovej metóde NeoSMILE Pro zbavil okuliarov po 24 rokoch. A čo vy? Nenechajte strach vidieť za vás a užívajte si život bez okuliarov čím skôr. Najrýchlejší laser na svete VISUMAX 800, ktorý nájdete len v NeoVízii, sa postará o bezpečnosť, šetrnosť, pohodlie vašej laserovej operácie očí, ktorá trvá len 10 sekúnd.