Objednajte sa Opýtajte sa

Tamara

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"NeoLASIK HD bol pekný zážitok, no jeho výsledok je neopísateľne krásny. "

Tamara mala o svojom vianočnom darčeku od začiatku úplne jasnú predstavu. Dokonca hneď niekoľko rokov. Odstránenie dioptrií, ktoré ju obmedzovali od malička, spôsobovali jej bolesť hlavy, ale aj iné nepríjemnosti pri športe či bežných každodenných aktivitách. Dlhoročná túžba sa vďaka jej rodičom, našej MUDr. Miriam Záhorcovej a NeoLASIK HD stala behom pár minút realitou. 

"Celá operácia NeoLASIK HD bola pre mňa pekným zážitkom, no ešte krajším je ten neopísateľne krásny pocit, že konečne VIDÍM.Takéto boli prvé slová deň po operácii, ktoré nám s radosťou povedala na kontrole Tamara. "Po zákroku som neverila ako perfektne vidím či už na maminu, fotky v mojej izbe...Užívam si prvé pozitíva života bez okuliarov a teším sa na všetky ďalšie." 

Tamara má síce stále tendenciu si upravovať ustavične padajúce okuliare na nose, ale verí, že aj tento jej zlozvyk čoskoro pominie. 

Tamara sa nevie dočkať Štedrého dňa, kedy si sadne pred televíziu a bude pohodlne bez akýchkoľvek obmedzení sledovať s radosťou v očiach vianočné rozprávky. "Priznávam, mala som strach, no túžba zbaviť sa dioptrií bola silnejšia! A tento pocit prajem zažiť každému okuliarnikovi na svete, pretože to naozaj STOJÍ ZA TO."