Objednajte sa Opýtajte sa

Dagmar

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Prekvapuje ma neuveriteľné množstvo detailov. "

Dagmara prišla do NeoVízie na precízne predoperačné vyšetrenie v deň svojich narodenín, kedy jej naša MUDr. Miriam Záhorcová dala darček v podobe možnosti podstúpiť NeoLASIK HD a tak sa zbaviť dioptrií, ktoré Dagmar veľmi obmedzovali v jej živote. 

Dôvodov prečo chcela Dagmar podstúpiť odstránenie dioptrií a astigmatizmu bolo hneď niekoľko. "Nevedela som si predstaviť, že by som bola nevestou v okuliaroch, nakoľko so snúbencom plánujeme svadbu. Kvôli zlému zakriveniu rohovky a okuliarom som sa nemohla venovať svojej záľube, ktorú som mala vo fotografovaní. Nehovoriac o obmedzenia v bežnom živote pri každodenných aktivitách." 

Dagmar po pozitívnom výsledku z vyšetrenia neváhala ani sekundu a hneď sa objednala na operáciu, ktorú absolvovala pár dní na to. "Prvé dojmy ešte stále pretrvávajú a aj dlho budú. Prekvapuje ma to neuveriteľné množstvo detailov. Dokonca vidím listy a rosu, čo som doteraz kvôli astigmatizmu nevidela. Fascinuje ma, že všetko má presné obsyry, ktoré vidím a to prešlo len pár hodín od operácie. Už sa neviem dočkať, kedy sa začnem venovať fotografovaniu, lebo aj to môžem vďaka NeoLASIK HD a MUDr. Miriam Záhorcovej."

Dagmara bola z prístupu celého tímu veľmi milo prekvapená a po svojom pozitívnom zážitku z vyšetrenia a operácie odporúča NeoVíziu aj svojím najbližším, ktorými sú jej otec a partner. 

My Dagmar ďakujeme za prejavenú dôveru a prajeme jej len tie najkrajšie chvíľe s novým zrakom z NeoVízie.