Objednajte sa Opýtajte sa

Veronika Rodová
MMA zápasníčka OKTAGON

NeoSMILE 3D - Očná klinika Neovizia

"Najlepší pocit je sa ráno zobudiť a ostro vidieť. "

Veronika Rodová je úspešná MMA zápasníčka z OKTAGON Praha. Veronika tvrdo trénuje na svojich úspechoch, avšak jej zlé videnie ju veľmi v dosahovaní lepších výsledkov obmedzovalo. Preto sa Veronika rozhodla riešiť svoj zdravotný problém.

Veronika podstúpila komplexné predoperačné vyšetrenie u našej MUDr. Adriany Smorádkovej, ktoré potvrdilo, že je vhodná na bezbolestnú laserovú operáciu očí. Veronika sa spolu s MUDr. Smorádkovou rozhodla pre operáciu metódou NeoSMILE 3D, ktorú vykonal primár, MUDr. Radovan Piovarči. Podľa slov Veroniky, prebehla operácia NeoSMILE 3D veľmi rýchlo a vôbec nebolela. "Za úžasnú starostlivosť a prístup ďakujem MUDr. Smorádkovej a pánovi primárovi MUDr. Piovarčimu."

"Ďakujem NeoVízia za nové oči. Najlepší pocit je sa ráno zobudiť a ostro vidieť. Nový zrak mi uľachčí nielen bežný život, ale taktiež mi pomôže v mojom športe. Konečne nebudem musieť loviť kontaktné šošovky po zemi či už na tréningu alebo na zápase. Teším sa, že konečne uvidím moje súperky a verím, že sa moje úsilie, ktoré vkladám do tréningov vďaka operácií očí zdvojnásobí," vyjadrila sa Veronika chvíľu po operácii. 

Veronike držíme palce na jej ceste a budeme držať palce nielen pri najbližšom, ale pri všetkých zápasoch. A rovnako aj my ďakujeme za prejavenú dôveru.