Objednajte sa Opýtajte sa

Matej Štefka
obchodný manažér

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Takto perfektne som nikdy v živote nevidel. Ráno som sa zobudil a prvý krát v živote som dovidel na hodiny kostola v Čachticiach. "

bezbolestnej laserovej operácii už dávno premýšľal. „Keď som však na festivale Grape vyhral poukážku v hodnote 500 EUR, objednal som sa na zákrok prakticky hneď. Všetko o operáciách som si už dávno študoval. Chcel som podstúpiť práve operáciu femtosekundovým laserom NeoVízia bola ako voľba jediná. Počul som o nej iba dobré referencie na jej najdlhšie skúsenosti, profesionalitu, výnimočnú kvalitu,“ dodáva Matej, ktorého okuliare obmedzovali aj pri tenise a futbale a v NeoVízii sa rozhodol pre bezbolestnú laserovú operáciu NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom.

Nepohodlie a nedokonalý zrak som si uvedomoval v každom momente, keď som sadal za volantMoja práca je najmä o šoférovaní, premiestňujem sa autom z jedného kúta Slovenska do druhého. Každé ráno som nastupoval do auta s vedomím, že za volantom je kľúčové mať dokonalý zrak. Neraz som nevidel na značky pred sebou. Okuliare som si často ešte rozospatý doma zabudol a tak som sa musel po ne otočiť. Najhoršie bolo moje videnie za dažďa,“ prezrádza náš pacient Matej Štefka.

Príkladná klinika

„NeoVízia a moja ošetrujúca pani doktorka a chirurgička MUDr. Smorádková s celým tímom boli jednoducho úžasní. Celému tímu som plne dôveroval. Vrámci svojej pracovnej náplne pravidelne navštevujem zdravotnícke zariadenia a kliniky po celom Slovensku, ale takto špičkovo vybavenú a fungujúcu kliniku som nikde inde nevidel. Na kontrolu na druhý deň som zobral aj svoju kolegyňu, nech si urobí predstavu, ako má fungovať klinika. Keby sme mali takéto kliniky po celom Slovensku, bola by to radosť pracovať,“ spomína rodák z Čachtíc 

Najlepšie videnie v živote

Ako malý zázrak opisuje prvé ráno po zákroku. „Celé roky som takto nevidel. Moje nové videnie sa s tým ´starým´ nedá ani porovnať. Takto perfektne som nikdy v živote nevidel. Ráno som sa zobudil a prvý krát v živote som dovidel na hodiny kostola v Čachticiach. Zrazu sa predo mnou otvoril celkom nový svet.“