Objednajte sa Opýtajte sa

Filip Pastorek

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Po operácii cítim v živote obrovské pohodlie a vidím na 150%! Je to geniálny pocit."

„Nedokážem si predstaviť, že by som sa narodil pred desiatymi alebo dvadsiatimi rokmi skôr, kedy neexistovali také medicínske metódy a vymoženosti ako dnes. Po laserovej operácii NeoLASIK HD vidím takmer na 150 %. Keď to porovnám s mojim zrakom v minulosti (bez okuliarov som videl 10%), napadá mi jediné slovo – GENIÁLNE,“ tvrdí študent gymnázia Filip Pastorek.

„Okuliare som nosil od 11. rokov. Mal som ich na sebe sotva párkrát, pretože mi prekážali a pri takých slabých dioptriách som si povedal, že „dožmúrim očami“. Po dvoch rokoch som sa už noseniu dioptrických okuliarov nevyhol, pretože som už nedokázal na diaľku rozoznávať predmety.V nasledujúcich rokoch si kupoval nové a nové, lebo dioptrie sa mi stále menili.

Kontaktné šošovky neprichádzali do úvahy. Nedokázal som si nasadiť na oko a strašila ma fóbia z ich vyberania. Bez okuliarov som videl len na 10%, maximálne do metra.

Dioptrické okuliare som neznášal a kontaktné šošovky neprichádzali do úvahy. Okuliare mi začali natoľko prekážať, že som ich posledného pol roka pred operáciou ani vôbec nenosil. Jediná prijateľná korekcia bola laserová operácia oboch očí najmodernejšou metódou na, podľa mňa, najlepšej súkromnej klinike, s ktorou som nesmierne spokojný.

Operovala ma MUDr. Adriana Smorádková. Rozhodol som sa pre najmodernejšiu laserovú metódu NeoLASIK HD s femtolaserom.  Nedokážem si predstaviť, že by som sa narodil pred desiatymi alebo dvadsiatimi rokmi skôr, kedy neexistovali také medicínske metódy a vymoženosti ako dnes. Musel by som sa uspokojiť s povrchovými metódami typu PRK.

Po laserovej operácii NeoLASIK HD vidím takmer na 150 %. Keď to porovnám s mojim zrakom v minulosti (bez okuliarov som videl 10%), napadá mi jediné slovo – GENIÁLNE. Mám  veľké šťastie, že žijem v súčasnej dobe.

S celým tímom očnej kliniky NeoVízia v Bratislave a s profesionalitou MUDr. Adriany Smorádkovej som nesmierne spokojný. S čistím svedomím môžem NeoVíziu odporučiť všetkým, ktorých trápia očné chyby.

Po operácii cítim v živote obrovské pohodlie a vidím na 150%! Je to geniálny pocit.“