Spokojnosť pacientov:
Ktorý zákrok je pre mňa vhodný Koľko ma bude zákrok stáť? Koľko ušetrím s laserovou operáciou Chcel by som sa objednať

Chcem sa zbaviť okuliarov

Laserové operácie očí - Očná klinika Bratislava - Odstránenie dioptrií pomocou bezbolestnej laserovej metódy.

Život bez okuliarov a kontaktných šošoviek je pohodlnejší a krajší!

 

V NeoVízii máme riešenie pre všetkých: 

 

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči podstúpil laserovú operáciu NeoLASIK HD v roku 2010                                        

 ,,Som po laserovej operácií. V roku 2010 som podstúpil bezbolestný NeoLASIK HD s femtolaserom, ktorý sme ako prví priniesli. Za ten čas sme sa v technológiách posunuli míľovými krokmi vpred. Dnes by som ho podstúpil v jeho dokonalejšej podobe – volil by som SMILE."

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči 

  

 

 

Skúsenosť našich pacientov je jednoznačná. Krátko po operácii si nevedia predstaviť, ako mohli s okuliarmi doteraz žiť. Svet bez okuliarov je iný: ostrejší, jasnejší a širší. V NeoVízii si môžete byť istí, že veríme tomu, čo robíme. Množstvo lekárov, sestričiek, recepčných, ďalších pracovníkov a ich rodinných príslušníkov podstúpilo operáciu. Preto sa s vami môžu podeliť o osobnú skúsenosť a odporučiť len to, čo naozaj funguje a čomu veríme.

Zoznámte sa so skúsenosťami našich pacientov. Prečítajte si o starostlivosti, ktorú na Očnej klinike NeoVízia poskytujeme. Preštudujte si náš cenník  a tiež možnosti financovania. Predstavíme vám aj našich odborníkov, ktorí sa o vás postarajú s maximálnou starostlivosťou.


konzultace
Chcem sa zbaviť okuliarov

Online objednávka
Ušetrite čas aj peniaze! Potrebujete sa opýtať, objednať alebo sa poradiť? Zanechajte nám svoj ​​kontakt a my vám zavoláme späť.

Zavolajte mi naspäť Česká verzia stránok

icocs icopl icoen icode