Objednajte sa Opýtajte sa

Život bez okuliarov a kontaktných šošoviek je pohodlnejší a krajší

 V NeoVízii máme riešenie pre všetkých: 

  • operácie a pooperačná starostlivosť sú bezbolestné (návšteva zubára je neporovnateľne nepríjemnejšia)
  • naše výsledky patria k najlepším, personál Očnej kliniky NeoVízia sa pravidelne vzdeláva a aktívne sa podieľa na prednáškovej činnosti, premyslený systém managmentu kvality a bezpečnosti zaručuje tie najlepšie výsledky
  • poskytujeme unikátny splátkový systém pre tých, ktorí potrebujú s financovaním pomôcť 

 

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči podstúpil laserovú operáciu NeoLASIK HD v roku 2010                                        

 ,,Som po laserovej operácií. V roku 2010 som podstúpil bezbolestný NeoLASIK HD s femtolaserom, ktorý sme ako prví priniesli. Za ten čas sme sa v technológiách posunuli míľovými krokmi vpred. Dnes by som ho podstúpil v jeho dokonalejšej podobe – volil by som SMILE Pro."

Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči 

  

 

 Skúsenosť našich pacientov je jednoznačná. Krátko po operácii si nevedia predstaviť, ako mohli s okuliarmi doteraz žiť. Svet bez okuliarov je iný: ostrejší, jasnejší a širší. V NeoVízii si môžete byť istí, že veríme tomu, čo robíme. Množstvo lekárov, sestričiek, recepčných, ďalších pracovníkov a ich rodinných príslušníkov podstúpilo operáciu. Preto sa s vami môžu podeliť o osobnú skúsenosť a odporučiť len to, čo naozaj funguje a čomu veríme.

Prečítajte si o starostlivosti, ktorú na Očnej klinike NeoVízia poskytujeme. Predstavíme vám aj našich odborníkov, ktorí sa o vás postarajú s maximálnou starostlivosťou.


konzultace