Objednajte sa Opýtajte sa

Prečo si vybrať NeoVíziu?

Očná klinika NeoVízia je moderné a inovatívne pracovisko zamerané na očné operácie. Ponúkame široké spektrum očnej starostlivosti zahŕňajúce operácie dioptrických chýb, sietnice, sivého zákalu, keratokonusu a plastické operácie.

Najnovšie technológie a profesionálny prístup u nás považujeme za samozrejmé. Sme inovatívni a ponúkame najmodernejšie metódy. Tu si môžete prečítať, čím sa odlišujeme od konkurencie:

  • Až 99% našich pacientov odporúča našu kliniku svojim najbližším: rodine a priateľom.* 
  • Primár NeoVízie MUDr. Radovan Piovarči je po NeoLASIK HD. Naši odborníci poznajú zákroky z vlastnej skúsenosti, preto Vám odporučia to najlepšie riešenie pre Vaše oči. Na našich klinikách podstúpilo operáciu 33 lekárov, sestier a recepčných z nášho tímu. S Vašimi pocitmi sa dokážu stotožniť a porozumejú Vašim obavám aj otázkam.

 

„To, že som podstúpil laserovú operáciu očí, je pre mňa obrovská pomôcka. Pacienti sa ma pýtajú na detaily, na ktoré by som im iba ako chirurg nedokázal odpovedať. Vďaka operácií im viem aj z pohľadu pacienta presne opísať, čo budú počas zákroku cítiť  a upokojiť ich, ak majú strach. V roku 2010 som podstúpil laserovú operáciu s femtolaserom.“

MUDr. Radovan  Piovarči

Primár NeoVízie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Vďaka širokému spektru metód dokážeme nájsť riešenie na mieru. Ak nie ste vhodným kandidátom na laser ponúkneme Vám alternatívnu metódu. A ak pre Vás nebude vhodná žiadna metóda, otvorene Vám to oznámime. Nevykonávame operácie za každú cenu.
  • Doživotná záruka na laserovú operáciu je už zahrnutá v cene samotného zákroku. Je to pre nás dlhodobý záväzok, ktorý naplníme.
  • Zaujímate nás nielen v deň operácie alebo platby. Ale aj po zákroku Vám dáme tú najkvalitnejšiu pooperačnú starostlivosť.
  • Na našej klinike dodržujeme nemecký štandard, v rámci ktorého je zakázané vykonávať vyšetrenie aj zákrok v rovnaký deň - preto NIKDY nerobíme vyšetrenie a laserovú operáciu v jeden deň. Vy máte dostatok času na rozmyslenie
  • Naša cena Vám garantuje vysoko kvalifikovanú starostlivosť lekárov i celého tímu. Ponúkame Vám päťhviezdičkový servis: hľadáme individuálne riešenie pre každého z Vás a to s ohľadom na Váš životný štýl, prácu alebo osobné preferencie. Staráme sa o Vás a vaše oči. 
  • Prvá operácia femtolasik na Slovensku bolo v NeoVízii.

 

Tešíme sa na Vás!

NeoVízia - keď Vám na očiach záleží.

* Podľa výsledkov prieskumu, ktorý bol realizovaný v dňoch 10. 5. -10. 6. 2013 na 245 pacientoch po zákroku.

konzultace