Objednajte sa Opýtajte sa

Relácia O 10 rokov mladší: Nádherné oči sympatickej Júlie

05.04.2017
 Relácia O 10 rokov mladší:  Nádherné oči sympatickej Júlie

Relácia TV Markíza O 10 rokov mladší rastie v sledovanosti a popularite geometrickým radom. Príbehy, v ktorých televízny štáb pomocou lekárov a  odborníkov na vizáž a na módu hľadajú a ukazujú svetu, že každý z nás skrýva v sebe svoje nové krajšie ja, naberajú na sile.

 

V relácii zo štvrtého apríla 2017 sa diváci televízie Markíza mali možnosť zoznámiť so sympatickou Džuli, ktorá do relácie chcela prihlásiť pôvodne svojho kolegu Džonyho. Televízny štáb nakoniec splnil aj jej sen. V mladosti sa jej totiž vysmievali pre jej výrazný chlapčenský zjav. To, ale aj silné dioptrie, ktoré nosí už dvadsať rokov, boli dôvodom, prečo sa nakoniec rozhodla podstúpiť premenu s Džonym.  

 

Operácia bola môj sen

„Som veľmi šťastná, že dnes konečne prvý krát v živote vidím bez okuliarov. No najmä z toho, že som mohla zákrok podstúpiť práve v NeoVízii pod vedením primára Piovarčiho. Roky som snívala o tom, že sa zbavím dioptrických okuliarov. Som šťastná, že som bola vhodná práve na najšetrnejšiu laserovú metódu NeoSMILE 3D. Veľa som si o jednotlivých technikách čítala a SMILE mi skutočne splnil sen. Večer v deň zákroku som už videla výborne. Ďakujem štábu aj NeoVízii za to, že som mohla byť v tých najlepších rukách.“

 

 

Nové sebavedomie

Džuli sa teší aj na to, že zmena, ktorú v televíznej relácii podstúpila, jej do života prinesie nové impulzy. To, že Júlia má pred sebou nové, pozitívne obdobie, si myslia aj naši lekári a potvrdzujú naše výskumy.

 

 

Na kontrolách po operácii vidíme úplne nové ženy - slobodnejšie, sebavedomejšie, spokojnejšie, vyrovnanejšie, vzpriamenejšie,“ prezrádza za celý tím naša lekárka MUDr. Adriana Smorádková.

 

  • 85% všetkých pacientov po odstránení dioptrií femtosekundovým zaznamenalo pozitívne zmeny v osobnom živote

  • 84% pacientok cíti vyššie sebavedomie

  • 77% si vedome uvedomuje, že ich život je plný nového pohodlia

  • 71% sa ľahšie a lepšie športuje

  • takmer polovica pacientok zaznamenáva zvýšený počet komplimentov

     

Júlia s chirurgickým tímom pár sekúnd po operácii NeoSMILE 3D a počas natáčania v štúdiu.