Objednajte sa Opýtajte sa

Lucia Košíková
svadobná dekoratérka

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Život bez dioptrií je môj splnený sen."

"Laserová operácia očí je mojim splneným snom. Cesta za životom bez dioptrií však bola kľukatá. Problém, kvôli ktorému iní tvrdili, že ma nikto nikdy laserom nezoperuje, odborníci v NeoVízii za problém nepovažovali. Výsledok precízneho vstupného vyšetrenia, ktoré som dovtedy nikde v takom rozsahu nepodstúpila, a slová MUDr. Michala Drmotu mi zmenili život - vhodným riešením je pre mňa metóda NeoLASIK HD,” teší sa Lucka, ktorá odstránenie okuliarov oceňuje najmä v roli maminky.  

“Dioptrické okuliare som nosila dlhých 21 rokov. Narodením syna som čoraz viac vnímala ich obmedzenia. Nosiť okuliare bolo pri ňom vždy veľmi náročné a zase bez nich, som takmer nič nevidela. Nad operáciou očí som premýšľala už dlhšie, no strach bol vždy silnejší ako ja,” priznáva svadobná dekoratérka.  

“Na deň operácia som sa tešila. Všetci boli veľmi priateľskí a MUDr. Natália Dubeňová mi opäť vysvetlila celý priebeh operácie, ktorá bola úplne bezbolestná. A ráno po nej bolo neopísateľné. Zobudila som sa a moje prvé kroky viedli k oknu. Konečne som videla ostro do diaľky. Cestou na kontrolu, ktorá dopadla výborne, som všade čítala nápisy a tešila sa z toho ako malé dieťa z novej hračky.” 
 
“Na záver by som chcela povedať len toľko, že za svoje sny sa oplatí bojovať. Už viem o čom mi manžel stále rozprával - pocit pozerať sa na svet bez okuliarov je úžasný. Už ho poznám konečne aj ja!”

Lucke ďakujeme za zdieľanie jej krásneho príbehu so šťastným koncom  a prajeme veľa NEOpísateľných zážitkov s lepší zrakom, ktorý znamená lepší život.