Objednajte sa Opýtajte sa

Veronika Struhárová
Content creator

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Vrátili ste mi to najdôležitejšie, môj zrak."

Laserová operácia očí bola pre mňa tým najlepším rozhodnutím v mojom živote. Vrátili ste mi to najdôležitejšie, môj zrak. Odvtedy sa každé ránprebúdzam s neopísateľným pocitom, že všetko okolo mňa vidím perfektne ostro,” teší sa Veronika. 

Okuliare nosila síce len päť rokov a striedala ich so šošovkami, ale od začiatku vedela, že chce podstúpiť zákrok na ich odstránenie. “S postupným zhoršením zraku som vedela, že to už nesmiem odkladať. NeoVízia bola mojou voľbou číslo jeden a kvalita, veľmi milý personál, recenzie ma v mojom rozhodnutí len utvrdili. 

Veronika podstúpila laserový zákrok NeoLASIK HD najnovším a najrýchlejšímfemtosekundovým laserom VISUMAX 800, ktorý nájdete jedine v NeoVízii. Celý zákrok ubehol veľmi rýchlo a ja som odchádzala s veľkým úsmevom na tvári. Neverila som vlastným očiam, že už bezprostredne po operácii dokážem prečítať jednotlivé nápisy na dverách. A večer som sa nevedela vynadívať z okna, na všetky detaily budov. 

 “Veľmi sa teším, že opäť vidím. Už nemusím riešiť nové sklá do okuliarov, či roztoky na šošovky. Konečne si budem môcť užívať život bez okuliarov, ktoré ma v minulosti obmedzovali hlavne pri športe.Túto operáciu odporúčam každému, pretože ten pocit opäť vidieť sa nedá opísať."