Objednajte sa Opýtajte sa

Juraj Bartoš
hudobník

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Komfort bez okuliarov oceňujem už 11 rokov"

Spoznávate hudobníka, hráča na trúbku, pána Juraja Bartoša bez okuliarov? Ako sám tvrdí, niektorí si na neho bez okuliarov nezvykli ani po dlhých 11 rokoch, no on si život bez nich užíva. „Je to skvelé! Odstránením dioptrií som chcel mať nielen vyšší komfort bežného života, ale hlavne som chcel lepšie vidieť na noty. Niekedy si na pódium dám imidžovky. Vtedy mám pocit, že je to lepšie pre ľudí, keď vidia opäť toho Bartoša čo predtým,“ smeje sa zakladateľ, vedúci orchestra Bratislava Hot Serenaders, orchestra Ondřeja Havelku Melody Makers, a na konte má mnoho ďalších skvelých hudobných diel.


Pán Bartoš spomína na obdobie pred a po operácii... „Bol som veľmi špecifický prípad, ale odborníci v NeoVízii mali pochopenie pre moje potreby hudobníka a zákrok mi ušili doslova presne na mieru. A výsledok je stále perfektný. V starostlivosti u MUDr. Adriany Smorádkovej som po celú dobu, dokonale pozná môj zdravotný stav a nemusíme sa opakovane vracať späť do minulosti. Všetko sa nachádza v mojej karte, u toho istého lekára. Dokonca ma dnes veľmi milo potešilo, až prekvapilo, keď som tam videl aj noty, podľa ktorých sme pred operáciou skúšali ako na ne vidím a ako potrebujem vidieť,“ čím potvrdzuje náš individuálny prístup a osobitnú starostlivosť o pacienta.


Operáciu očí odporúčam každému. Netreba sa báť. Navyše pred zákrokom dostanete medvedíka, ktorý vás po celý čas upokojuje. Ročne mám 120 koncertov, najazdím 60 tisíc kilometrov. Môžem si dať akékoľvek slnečné okuliare, nemusím riešiť dioptrie a v noci sa na cestu tiež pozerá lepšie. Aj v tomto ohľade je komfort bez okuliarov výborný.“