Objednajte sa Opýtajte sa

Igor Debrecký
tréner a majster Československa v karate

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Končene môžem slobodne používať ďalekohľad. Pri pohľade na panorámy krajín z vrcholov hôr je to neopísateľná nádhera. "

NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom úplne zmenil život päťnásobnému majstrovi v karate Igorovi Debreckému (50). 

Igor Debrecký je päťnásobným majstrom Československa v karate. Dnes sa ako profesionálny tréner karate stará o fyzickú odolnosť 150 zverencov vo veku od štyroch rokov. Trénuje tradičné karate, sebaobranu s prvkami starých bojových umení z Okinavy. Najradšej učí deti. „Práve ony musia byť dobré pripravené na to, aby ľahko zvládali nástrahy života," prezrádza charizmatický pacient NeoVízie, ktorý 3. mája 2012 podstúpil na našej klinike laserové odstránenie dioptrií a vysokého astigmatizmu metódou NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom
„Šošovky som nikdy nepožíval. Odkedy pracujem ako profesionálny tréner, som si zničil a polámal niekoľko rámov. Poviem vám, to je veľmi drahá záležitosť. Navyše, som veľký milovník prírody. S okuliarmi som si nikdy nedokázal túry a prechádzky poriadne vychutnať. Vďaka NeoLASIKu si môžem nádheru lesov a hôr konečne užívať. Okuliare mi nesmierne prekážali. Končene môžem slobodne používať ďalekohľad. Pri pohľade na panorámy krajín z vrcholov hôr je to neopísateľná nádhera. Svoje HD oči si užívam aj v menej prozaických momentoch. Napríklad konečne viem rozlíšiť na televíznej obrazovke HD kvalitu. doteraz mi bolo jedno na aký obraz sa pozerám."
Igor Debrecký bol dlhé roky členom československého oddielu Karate Spoje. Získal 5 titulov Majster Československa. Dnes najradšej trénuje deti, práve ony a ich rodičia si okamžite všimli, že ich tréner už nenosí dioptrické okuliare. „Hneď sa ma v každej skupine vypytovali, čo sa udialo, či som po rokoch presedlal na kontaktné šošovky. Prezradil som im, že som bol na laserovej operácii metódou NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom. Sondovali, sa cítim ako sa mi zlepšil zrak. Dnes som chodiacim informátorom pre naše deti a ich rodičov. Mnohí sa už na základe môjho príkladu rozhodli, že operáciu takisto podstúpia," usmieva sa tréner karate, z ktorého vyžaruje pokoj a rozvaha.