Objednajte sa Opýtajte sa

Lukáš
spolumajiteľ firmy VIZUA

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Vyšetrenie bolo veľmi dôsledné, dôkladné a profesionálne"

“Naša spoločnosť spolupracuje s očnou klinikou, a tak som sa s problematikou laserových zákrokov mohol postupne zoznamovať veľmi podrobne. Bol som v kontakte aj so spokojnými pacientmi, ktorí mi nezávisle od seba potvrdili, že podstúpenie zákrokov bolo pre nich najlepšou investíciou a kvalita ich života sa zlepšila. Mal som však strach z toho, že sa môže niečo pokaziť, že po operácii nebudem vidieť.” Takéto obavy a strach mal aj náš už teraz spokojný pacient spolumajiteľ kreatívnej agentúry Lukáš.  Čo ho však upokojilo bolo predoperačné vyšetrenie. “Vyšetrenie bolo veľmi dôsledné, dôkladné a profesionálne. Trvalo viac ako tri hodiny a keď som videl, čo všetko zákroku predchádza a ako ku mne pristupujú lekári s personálom, obavy sa razom vytratili. Navyše, ľudsky a zrozumiteľne nám doktorka Miriam Záhorcová vysvetlila, čo nás čaká,” 

Po absolvovanej laserovej operácii, ktorá sa v oftalmológii využíva už niekoľko desaťročí sa Lukáš teší zo slnečných okuliarov, ktorých sa nevedel dočkať. Prekvapivo sa teší aj na zimu, keď sa mu pri zmene teplôt nebudú sklíčka okuliarov rosiť a zahmlievať. 

Je prirodzené, že sme na akýkoľvek zásah do nášho tela citliví. No často je strach neopodstatnený a je jedinou prekážkou, ktorá nás delí od radostnejšieho života. 

My sme radi, že sme mohli byť pri Lukášovi pri prekonávaní jeho strachu.