Objednajte sa Opýtajte sa

Lenka - The Stylemon
fashion bloggerka

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Chodila som po byte ako v šoku. Cítila som sa akosi nekompletne, videla som perfektne, ale stále mi chýbali okuliare na nose."

Okuliare začala nosiť v jedenástich. „Keď som nastúpila na 8 ročné gymnázium, na rozdiel od ostatných detí v mojom veku som svoje okuliare vnímala ako benefit. Deti sa okuliarnikom obyčajne smejú. Namiesto toho, aby som sa za tie svoje hanbila, bola som spokojná s tým, že budem iná. V triede okuliare nenosil nikto okrem mňa. Keďže som chodila na jazykové gymnázium, tešila som sa že budem vyzerať inteligentnejšie a múdrejšie. Netrvalo dlho a zistila som, že sklíčka na nose nie sú ktovieaká výhoda.“

Na druhý deň po operácii: „Ráno som konečne uvidela svojho priateľa vedľa seba bez toho, aby som sa ako prvé naťahovala po dioptrických okuliaroch. Uvidela som Jarka prvý krát v živote, že konečne ho môžem vidieť na 100 % bez okuliarov. Pomyslela som si že môj život pohodlnejší konečne. Pri pohľade z okna som dovidela na každučký detail – na slnko, lístky na stromoch, nášho psa,“   spomína si Lenka, medzi fashion bloggerkami známa ako The Stylemon, na bezbolestnú operáciu femtosekundovým laserom, NeoLASIK HD.

Celý príbeh Lenky - The Stylemon nájdete TU!