Objednajte sa Opýtajte sa

Júlia Pajerová
futbalistka

NeoSMILE 3D - Očná klinika Neovizia

"Zákrok bol rýchly a úplne bezbolestný. Vnímam to dodnes ako zázrak."

Mnohí si ju možno pamätáte z relácie TV Markíza O 10 rokov mladší. Sympatická Júlia Pajerová mala v živote najväčší handikep – vysoké dioptrie a dioptrické okuliare, za ktoré sa od malička hanbila. V relácii jej pomohli so zmenou vizáže. Jej súčasťou bola bezbolestná, v súčasnej očnej chirurgii najšetrnejšia laserová operácia pomocou femtosekundového laseru, metódou NeoSMILE 3D.

Dnes na kontrole nám Júlia prezradila, ako sa cíti niekoľko týždňom po tom, od kedy jej primár Piovarči na sále odstránil vysoké dioptrie na nulu.

 „Vidím perfektne do diaľky a užívam si celý nový krásny svet. Vidím dokonale, ako jastrab. Najviac sa teším v aute, konečne vidím na ceste každučký detail.

Páčim sa sama sebe

Najlepšie zo všetkého však je, že sa prvý krát v živote cítim sama sebou. Od detstva som kvôli okuliarom a hrubým sklám prežívala komplexy.

Vnímam, že po operácii sa na mňa pozerajú inak aj ľudia okolo mňa. Predtým som mala oči ako myška, teraz nádherné a prvý krát v živote to počúvam aj od ostatných.  Po relácii mi všetci skladajú komplimenty na oči. Stala som sa sebavedomejšia. Páčim sa sama seba  a je to na mne vidieť. Aj blízki mi hovoria, že zo mňa vyžaruje iná krása... sebavedomie a spokojnosť.“ 

A ako si spomína na samotnú operáciu NeoSMILE 3D?

Zákrok bol rýchly a úplne bezbolestný. Vnímam to dodnes ako zázrak. Keby som bola milionárka, každému človeku, ktorého trápia vysoké dioptrie, by som umožnila operáciu bezbolestným femtoselaserom v NeoVízii. Navyše, na klinike som objavila nielen nádherné moderné a technologicky vyspelé prostredie, ale aj perfektný tím.“