Objednajte sa Opýtajte sa

Silvia Csakyová
absolventka Strednej umeleckej priemyslovky

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Na druhý deň som sa zobudila s neuveriteľným videním, ktoré sa nedá porovnať ani so zrakom v najlepších okuliaroch alebo kontaktných šošovkách."

„Nosievala som dioptrické okuliare, no čoraz viac mi začali prekážať. Vždy rovnaké scenáre - šmýkali a kĺzali sa mi z nosa, a tak som prestúpila na šošovky. Po troch rokoch, kedy som si ich nasadila skoro ráno a vybrala až tesne pred spaním, mi začali problémy. Neustále ma rezali, štípali, očná lekárka ma upozornila, že ich čoskoro budem potrebovať vylúčiť. To bol rozhodujúci moment, kedy som začala premýšľať o laserovej operácii,“ hovorí absolventka Strednej umeleckej priemyslovky zo Spišského štvrtku, Silvia Csakyová.  

Začala googliť a zisťovať, aký typ operácie by bol ideálny pre jej zrak. „NeoVízia bola jediná voľba. Rozhodlo množstvo výborných recenzií a pooperačná starostlivosť. Chcela som podstúpiť jedine operáciu šetrným a bezbolestným femtolaseromChcela som femto, aby som už na druhý deň mohla normálne a bez bolesti fungovať. Zavážilo aj precízne trojhodinové vyšetrenie a doživotná záruka. V prípade, že by sa v budúcnosti môj zrak zmenil, aby som mala istotu, že dolaserovenie budem mať už bezplatne.“

HD zrak už večer v deň zákroku 

Operačný deň nazýva Silvia ako vyložene príjemný. „Necítila som žiadnu bolesť. Operovala ma doktorka Smorádková. S celým tímom na mňa neuveriteľne zapôsobili, ako skvelý profesionálny tím, pri ktorom sa cítite ako pacient výnimočne dobre,“ spomína Silvia na svoj operačný deň.  

Večer v deň zákroku som už pozerala správy. Na druhý deň som sa zobudila s neuveriteľným videním, ktoré sa nedá porovnať ani so zrakom v najlepších okuliaroch alebo kontaktných šošovkách. Dnes sa pozerám na svet v novom skvelom rozlíšení v HD.“