Chcem sa objednať

Rodina Urachovcov
rodina z rakúskeho Štajerska

Vnútroočné fakické šošovky - Očná klinika Neovizia

"Neviem sa dočkať, ako si konečne prvý krát v živote užijem cestovanie a leto v novej dokonalej slobode"

Mama Ingrid sa venuje práci na statku. „Práca v záhrade, na poliach, starostlivosť o zvieratá je rovnako náročná na skvelý zrak. Človek sa spotí a okuliare mu neustále padajú,“ spomína Ingird, ktorá podstúpila v NeoVízii najšetrnejšiu zo súčasných bezbolestných metód NeoSMILE 3D.

Jej Syn Stefan, študent elektrotechniky, si s dioptrickými okuliarmi pozažíval ešte nebezpečnejšie úrazy. V metalurgickej továrni, kde niekoľko rokov pracoval, sa mu pri nehode zlomili rám aj sklá a ostré sklo mu porezalo rohovku. „Najväčšie komplikácie mi dioptrie spôsobovali počas plávania. Keďže mi nevyhovovali šošovky, vo vode som videl jedno veľké nič. Milujem potápanie, hrám futbal, lyžujem. Pri mojej vysokej krátkozrakosti to bolo s dioptrickými okuliarmi, ale aj bez nich, rovnako nepríjemné,“ hovorí Stefan, ktorému sme aj so sesternicou Mirjam odporučili odstránenie vysokých mínusových dioptrií pomocou fakických šošoviek ICL.

Mama Ingrid, syn Stefan a neter Mirjam. O tom, že si uľahčia život odstránením vysokých dioptrií, premýšľali roky. „Od známych aj z rodiny sme počúvali stále chvály na bratislavskú očnú kliniku. Nielen na špičkové technológie, ale aj jej výnimočný chirurgický tím,“ zhoduje sa rodina Urach z rakúskeho Štajerska.

Prečítajte si celý príbeh rodiny Urachovcov TU!