Chcem sa objednať

Matej Kazar
zvárací technik a koordinátor zvárania v Mochovciach

NeoSMILE 3D - Očná klinika Neovizia

"Keď som tento rok dostal ďalší zápal z kontaktných šošoviek, bola to posledná kvapka ´oleja do ohňa´. "

Keď ide na obhliadku zvarov a potrubia, oblieka si pracovný odev s prilbou a pohybuje sa po lešeniach. Práve okuliare s prilbou si navzájom celkom „nesadli“. Nepohodlie v okuliaroch aj kontaktných šošovkách trápilo Mateja aj pri športoch, ktorým sa venuje – pri stolnom tenise, basketbale, behu, squashi, snowboarde.

Som detailista a puntičkár. V diplomovej práci som len tri dni kontroloval interpunkčné znamienka a narovnakú precíznosť si potrpím v práci aj v živote. O to viac, keď ide o zdravie.Niekoľko dní som googlil na webe, chcel som pre seba to najlepšie, prečítal som stovky recenzií a našiel som kliniku a metódu, ktorá je lepšia ako všetky ostatné – NeoSMILE 3D.

„Počas operácie som sa cítil doslova príjemne. Primár MUDr. Piovarči mi vysvetlil, ako bude zákrok prebiehať. Priebežne mi hovoril, koľko sekúnd máme ešte pred sebou.  Podobne ako MUDr. Katarína Sokolová, ktorá ma vyšetrovala, je to výnimočne príjemný človek a odborník,“ spomína na moment zákroku Matej.

„Na druhý deň som už videl oveľa lepšie ako dovtedy s najlepšími šošovkami. Vďaka NeoSMILE mám neporovnateľne lepšie dokonca aj periférne videnie.“

Celý príbeh Mateja Kazara si môžete prečítať TU.