Objednajte sa Opýtajte sa

Jana Kubíková
odborníčka v oblastí daní

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Momentálne som 3 týždne po operácii a ten pocit....je to doposiaľ najkrajší zážitok v mojom živote."

„Otvorila som oči a zažila niečo neuveriteľné. Úplne jasný pohľad, ktorý mi vyrážal dych. Tento pohľad si vychutnávam každé ráno, keď nemusím hľadať okuliare. Srdečne ďakujem celému tímu Neovízie za tento neobyčajný zážitok,“ tento krásny list nám poslala naša pacientka tri týždne po laserovom odstránení dioptrií metódou NeoLASIK HD. Ďakujeme :-).

„Okuliare som začala nosiť ako malé dievčatko, ktoré nevedelo prežiť, že jej sestra ich nosiť musí. Očná lekárka bola natoľko "láskavá", že mi predpísala "polky". Však tým sa nič nepokazí. Roky pribúdali a mne sa dioptrie vyšplhali na -4,5 do diaľky. Z malého dievčatka, ktoré sa išlo po okuliaroch zblázniť som sa stala ženou a čím ďalej, tým viac mi okuliare prekážali pri bežnom živote.  Tak sa začalo moje pátranie. Objavila som kliniku Neovízia a začala zisťovať samé chvály.

Trvalo mi polroka, kým som sa odhodlala podstúpiť vstupné vyšetrenie a už počas neho som bola užasnutá prístupom personálu a vybavením kliniky. Neskutočne oceňujem veľmi milý, profesionálny a ochotný personál, ktorý chodí po chodbe s úsmevom na perách a pôsobí tak na pacientov upokojujúco. Vstupné vyšetrenia dopadli dobre, operácia naplánovaná a strach bol opäť nemilosrdne prítomný.

Momentálne som 3 týždne po operácii a ten pocit....je to doposiaľ najkrajší zážitok v mojom živote. Po príchode na kliniku si ma prevzal veľmi milý sanitár, Pár kvapiek do očí a ide sa na vec. Myslela som, že "pokecáme" aspoň 2 hodinky, ale proces bol naozaj veľmi rýchly, pritom žiadny zhon ani chaos. Pán primár mi vysvetlil, ako bude proces prebiehať a ja som si už v rukách stískala macíka, ktorý bol mojím spoločníkom počas celej operácie, ktorá prebehla ako blesk. Pozrela som sa do jedného, druhého, tretieho svetielka a bolo po všetkom. Neverila som vlastným očiam, a to doslovne. Absolútne nič som necítila, žiadnu bolesť, tlak, nepríjemný pocit.

Videla som hneď po zákroku, síce cez záclonku, ale to by sme v živote niekedy privítali aj na dlhšie ako na 4 hodiny :). Šup šup rýchlo kontrola a domov odpočívať. Musím uznať, že som si ten deň veľmi príjemne oddýchla, pospala, a nemala som skutočne žiadne bolesti. A čo sa stalo po tých 4 hodinách? Otvorila som oči a bolo to neuveriteľné. Úplne jasný pohľad, ktorý mi vyrážal dych. Tento pohľad si vychutnávam každé ráno, keď nemusím hľadať okuliare. Srdečne ďakujem celému tímu Neovízie za tento neobyčajný zážitok. A odporúčanie všetkým, ktorí váhajú? Neváhajte, budete milo prekvapení, ako som aj ja už celé 3 týždne ;-).