Objednajte sa Opýtajte sa

Milka Bálintová

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Som na 100% spokojná, nielen s operáciou samotnou, ale hlavne s ľudským prístupom lekárov a celého personálu kliníky NeoVízia. "

„Kliniku som si vyberala dlho, na základe referencií, dosiahnutých výsledkov a kvality vzdelania lekárov. NeoVíziu som si vybrala, lebo má výborné výsledky, vysokú úspešnosť zákrokov, kvalitnú techniku a lekárov - špecialistov s mnohými medzinárodnými oceneniami," prezrádza p. Milka Bálintová, ktorú na zákrok presvedčila profesionalita a odbornosť jej priateľky MUDr. Adriany Smorádkovej, ktorá polu s ďalšou lekárkou NeoVízie, MUDr. Miriam Záhorcovou, patrí k prvým dvom slovenským očným chirurgičkám - ženám operujúcim technikou NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom.
„Po absolvovaní vyšetrení, operácie a pooperačných kontrolných konzultáciách môžem povedať, že som bola na 100% spokojná, nielen s operáciou samotnou, ale hlavne s ľudským prístupom lekárov a celého personálu kliníky NeoVízia. Týmto sa chcem celému personálu poďakovať a Vám nerozhodným odporúčam , ktorí váhate operáciu očí absolvovať."