Objednajte sa Opýtajte sa

Lenka Mauerová

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"NeoLASIK HD mi dal slobodu v práci aj v živote. "

„Okuliare som nosila od svojich 6 rokov. Nevidela som do diaľky, na oboch očiach som mala -11 dioptrií. Keď som si prvý raz prečítala o novej metóde NeoLASIK HD s femtosekundovým laserom, okmžite som vedela, že je pre mňa. Skočila som na internet, pozrela som si video z operácie primára MUDr. Radovana Piovarčiho a odrazu sa objednala. Laserovú operáciu som zvažovala dlho, ale na klinikách, kde som sa v minulosti informovala ma odradili od operácie s tým, že sa mi neoplatí. Nemala som podľa nich už vhodný vek.
Keď som si prečítala, že primár po operácii dokonca sám šoféroval auto, nemala som vôbec strach. Nebála som sa, išla som do toho naplno. A z čoho mám najväčšiu radosť? NeoLASIK HD mi dal slobodu v práci aj v živote. Konečne môžem pohodlne plávať a prvý krát si zimu užijem bez zarosených skiel.
Zákrok prebehol výborne, už večer v deň operácie som bez problémov fungovala a necítila žiadnu bolesť. Najviac sa teším z nových očí pri večernom sledovaní televízie. Vždy som zaspávala s okuliarmi na nose a neraz som si pokrivila rám. NeoLASIKu vďačím za absolútnu slobodu."