Objednajte sa Opýtajte sa

Tomáš Ďuriš

NeoLASIK / NeoLASIK HD - Očná klinika Neovizia

"Hneď po zákroku som pozeral telku, aj v tomto prípade prvý raz v živote bez okuliarov. Neviem ako najlepšie vyjadriť svoje pocity s novými očami - život bez okuliarov, to je Amerika!"

„Okuliare som nosil od detstva. Vážny profesionálny šport mi nikdy nehrozil, s popolníkmi to bolo viac než ťažké. Obmedzovali ma celkovo v bežnom živote. Keď som ich zložil z nosa na dovolenke pri mori, nič som nevidel. Neustále sa navyše špinili a pravidelne som ich mal poškriabané.

NeoVíziu a metódu NeoLASIK HD mi odporučil kamarát, ktorý bol u vás na operácii v júli tohto roku. Okamžite som vedel, že je to operácia, na ktorú som vždy čakal. Ešte v ten mesiac som sa objednal a 25. augusta 2011 som podstúpil samotný zákrok. Najneuveriteľnejší zážitok som zažil na sále - myslel som si, že operácia ma iba čaká, keď mi primár povedal, že už je hotový.

Pozitívne na mňa pôsobilo veľmi príjemné prostredie kliniky, úžasný priateľsky a ústretový personál a samotná operácia, počas ani po ktorej som bolesť skutočne necítil.

Najšokujúcejší moment som zažil hneď na druhý deň, keď som sa z kamarátkinho bytu na 13. poschodí pozeral cez okno a videl som prečítať aj tie najmenšie písmená na všetkých bilbordoch. Taký pocit som v celom živote nezažil.

Hneď po zákroku som pozeral telku, aj v tomto prípade prvý raz v živote bez okuliarov. Neviem ako najlepšie vyjadriť svoje pocity s novými očami - život bez okuliarov, to je Amerika!

Stále mám občas tik napravovať si „nič" na nose a každé ráno v úžase detailne a jasne sledujem všetko okolo mňa. NeoVíziu môžem každému z vás odporučiť. Ďakujem."